2733
2739
عنوان

مامانای بارداربیاین😩شبامیتونین راحت بخوابین...

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 88 پست
والا من که تازه پنج هفتمه اصلا کلا تو بیست و‌چهار ساعت فقط یک ساعت میتونم بخوابم اونم پراکنده&n ...

من سه ماه اول همش خواب بودم

چقدر بی بابا بودن سخته😔میشه صلوات بفرستین برای شادی روح باباجونم.ممنون🙏
نمیتونم.دکتربرام استراحت نسبی نوشته

عزیزم میشه برام دعا کنی باردار شم؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسط دردو دلاتون منم دعا کنین باردار شم .

عزیزم انشاللهذبه زودی شماهم باردارمیشی این روزا رومیگذرونی

منم جديدا تو لگن درد شديد ميگيرم از خواب ميپرم ولي 

دوست عزيز به توصيه ميكنم كه رو من خيلي جواب ميده موقع خواب با كتاب بخون با كتاب صوتي بزار گوش بده براي من عين لالايي ميمونه 

شايد رو شما هم جواب بده

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
2728
منی که ۱۰ روز اخرم فقط مجبورم‌هی پهلو به‌پهلو شم و دستشویی کخ این خوابو سخت میکنه

شمام تکرر ادرار گرفتی؟

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
منی که ۱۰ روز اخرم فقط مجبورم‌هی پهلو به‌پهلو شم و دستشویی کخ این خوابو سخت میکنه

واااای فکرماههای آخرومیکنم غصه ام میگیره😨

2738
ضرر نداره فقط خودت بد خواب میشی چرا از بالش بارداری کمک نمیگیری که راحت تر بخوابی؟؟؟

باورت میشه دوروبرم پرازپالشته سه چهارتابالشت دارم ولی بازم تمام تنم دردمبگیره

از بالش استفاده کن  یکی بین پات بزار یکی زیر شکمت  دو تا زیر سرت   خوابت خیلی راحت تر می شه

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706