2410
2553

من تاصبح بالای ۱۰۰باراین پهلو اون پهلومیشم.تنم دردمیگیره.انقدربرام سخت شده.میگم تاسه ماه ذیگه چی میخوادبشه😩به نظرتون برای بچم ضررنداره این همه این پهلواون پهلومیشم؟شماوضعتون چطوره؟

چقدر بی بابا بودن سخته😔میشه صلوات بفرستین برای شادی روح باباجونم.ممنون🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وسط دردو دلاتون منم دعا کنین باردار شم .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2720

تو این بارداریم کلا بد خواب بودم این ماه اخر ک بعضی شبا نیم ساعتی بیدار میشم خصوصا شبایی ک همسرم ماموریته 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2714
والا من که تازه پنج هفتمه اصلا کلا تو بیست و‌چهار ساعت فقط یک ساعت میتونم بخوابم اونم پراکنده&n ...

سلام عزیزم 

من دیروز بیبی چکم مثبت شد امروزمیرم آز 

موعدم ۳۱ بود 

به نظرت چند هفتمه

منم خوابم کم شده 

بسیار داغون🤕🤕🤕

معده ام ترش میکنه یه پام دستشوییه یه پام پیش یخچال که آب بخورم سر درد شدید دارم شکمم ترک های وحشتناک داره

ولی خوب خدا روشکر یه موقعی حسرت همین روزها رو داشتم منتظر همین روزها بودم🤗🤗🤗

وسط دردو دلاتون منم دعا کنین باردار شم .

انشالله

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

من ماه آخر خواب نداشتم از شروع ماه نهم انقباضای منم شروع شد خیلی شبای سختی بود تا صبح چند بار میرفتم دسشویی بخاطر انقباض حس میکردم دسشویی باید برم. بعدشم پر جان اومد دیگه نذاش بخوابم😄

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2706