2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی فارغ بشی

شما هم برای ما دعا کن.واسه خواهرم😔حاجت روا بشه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی و بچتو بغل بگیری برامنم دعا کن مامان شم کم مونده به موعدم

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود... ❤️ خدایا شکرت بابت معجزه قشنگت 👪
2731
2738
جساراتا چه مریضیه پوستی؟؟؟

پسوریازیس خفیف

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
پسوریازیس خفیف

من یه سال درگیر اگزمابودم انقدرمتخصص رفتم خسته شدم آخررفتم مغازه داروگیاهی دستمونشون دادم یه کرم ویه صابون بهم داد فقط یه ماه استفاده کردم الان ۹ساله دیگه هیچی ندیدم جای کرمونگه داشتم،میگم شایدبه دردت خورد ضرری نداره بگیره چون گیاهیه.کرم لینودرم باصابون گوگرد .

من یه سال درگیر اگزمابودم انقدرمتخصص رفتم خسته شدم آخررفتم مغازه داروگیاهی دستمونشون دادم یه کرم ویه ...

ممنون،حتما میگیرم

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2706