2737
2734
عنوان

حس ششم هست 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 75 پست
آره عزیز آرایش کن همیشه مرتب باش لباسای شیک و تحریک کننده بپوشید وقتی کاری انجام بدی یه جوری خم وراس ...

ببین من نمیدونم چرا کلا راحت نیستم لباس بازبپوشم پیشش 😔یجورعذاب وجدان دارم چیکارکنم اینجوری نباشم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اما ایشون که مطمعن نیست خیانت کرده چون سرد شده میگه حتما خیانت میکنه 

تاپیک ها ی قبلم ببین چقدر مشکوکه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
من شوهرم چندوقته همش میگه بدم میاد ازشکمت یاچتریاموکوتاه کردم گفت همش میگفت موهاش کلاهی ایرادمیگیرفت ...

چرا این مردا اینجوری ان

خودشون مگه کم ایراد دارن!تقصیر ما زنهاست اگر بار اول ابراد،میگیره دهنش صاف کنیم اینجوری،پرو نمیشن.

زن با همه اخلاق مرد،بسازه با بی پولیش بسازه .تنهایی

زایمان بچه داری هزار جوو زجر بکشه بعد،اقا بیاد،بگه اینجات کجه برو درست کن!!!

من باشم لهش میکنم

ببین من نمیدونم چرا کلا راحت نیستم لباس بازبپوشم پیشش 😔یجورعذاب وجدان دارم چیکارکنم اینجوری نباشم

عذاب وجدان برای چی فکر کن که تو یه ملکه هستی که باید اینجوری لباس بپوشه شیک یا فکر کن عروسی دعوت هستی یا اینکه تو زیبا ترینو خوش اندام ترین زن دنیا هستی و میخوای شوهرت اینو ببینه 

2738

استارتر وباران خانم میشه بگین چرا وقتی یکی پس میزنتون بیشتر میرین سمتش و بهش میچسبید؟؟چرا؟؟؟شوهرتون خیانت میکنه...جای شما کس دیگه تو قلبشه...بدن کس دیگه رو لمس میکنه...درحقتون ظلم میکنه...چرا به چه دلیل خودتونو انقد بی ارزش میدونید که هیچ اقدامی نمیکنید؟سعی میکنید براشون خودتونو قشنگ کنید؟مگه میشه؟؟درنظرش فقط یه موجود حقیر میاین که دنبال توجهه 

م دا زنای قوی رو دوست دارن ن زنای آویزرونی که بهشون خیلنت میشه اونا دنبال ست قرمز میگردن...

حداقل یه مهریه ای نفقه ای چیزی  رو اجرابزارین

انقد خودتونو بی ارزش نکنید

از کجا مطمئی با کسی هست .اگه اولین بارش هست کاری کن زود ولش کنه که این کارا اعتیاد اوره .به خدا از تریاک بدتره .اگه نمی خوای جدا شی .اصلا به روی خودت نیار .یه جوری رفتار کن باهاش که خودش خجالت بکشه .تا میتونی فقط پول خرج کن .به خودت برس شیک باش .اکثر مردا ت۷نوع طلب هستن .تو هرچقدر شیک باشی هم به چشمش نمیای یجوری باش کنار هستی ولی نتونه به دستت بیاره .هرچی بگه انجام بدی .همش بری تو بغلش برو تحریکش کن ولی وسطش ولش کن .همش الکی بگو رفتم فلا جا شماره بهم دادن یا فلان متلک رو گرفتن .بگو اینجوری میکنن بعدا هم یکی با دخترشون یا زنشون همین رفتار رو میکنن.کم کم اگه شد این کار هارو ول کنه .تحقیق کن دختر نباشه طرف مجبور شه عقدش کنه .

تاپیک ها ی قبلم ببین چقدر مشکوکه

اعتماد بنفست اصلا از دست نده.خیلی،ب خودت برس 

میدونم سخته ولی بزورم که شده سعی کن به خودت زندگیت برسی،و شاد،باشی

وقتت با بچه بگزرون فیلم ببین کتاب بخون

گور بابای این مردا کردن.

تا وقتی یه زن یه خودش اهمیت نده خودشو ول کنه همش به فکر این باشه که رقیب داره داره خیانت میبینه مردم هیچ توجهی بهش نداره مردا مثل سایه میمونه هر چی بری جلوتر دورتر میشن وقتی مقابله به متل کنی بی توجه بشی دیگه سایرو نمیبینی اونم هی دورتر میشه میره سمت بقیه

از کجا مطمئی با کسی هست .اگه اولین بارش هست کاری کن زود ولش کنه که این کارا اعتیاد اوره .به خدا از ت ...

اولین بارشه کلا مشخصه حرکاتش ک حرفه ای نیست و سوتی میده

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
استارتر وباران خانم میشه بگین چرا وقتی یکی پس میزنتون بیشتر میرین سمتش و بهش میچسبید؟؟چرا؟؟؟شوهرتون ...

این حس اویزون بودن خیلی بده

باید ببینن بدون اوناهم شاد،و خوشیم.

کی ان مگه.

2706