2737
2739
عنوان

بچه ها دارم دق میکنم بیبی چکم کمرنگ شد

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 70 پست
عزیزم آمپول hcg

می‌دونم عزیزم .نشنیدم این آمپول رو تست اثر کنه .خودمم یه مدت میزدم هیچوقت تأثیر نداشت .یه سوال از زمان پانکچر تا انتقال نزدیکی داشتی  ایا؟ یه دوست داشتیم با نزدیکی تو این مدت طبیعی بار دار شده بود با تخمکی که زودتر آزاد شده بوده .‌ممکنه شما هم قبل از انتقال باردار شده باشی و الان سن جنین بیشتر باشه .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می‌دونم عزیزم .نشنیدم این آمپول رو تست اثر کنه .خودمم یه مدت میزدم هیچوقت تأثیر نداشت .یه سوال از زم ...

نه عزیزم من نزدیکی نداشتم

پانکچر هم نداشتم جنین فریز داشتماز قبل

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
نه عزیزم من نزدیکی نداشتم پانکچر هم نداشتم جنین فریز داشتماز قبل

بالاخره مشکوک هست دیدن بی بی چک خط دار تو اون زمان  .ایشالله بارداری و زودتر از آنچه فکر می‌کنی جنینی جایگزین شده .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2731
بالاخره مشکوک هست دیدن بی بی چک خط دار تو اون زمان  .ایشالله بارداری و زودتر از آنچه فکر می‌کنی ...

ممنون عزیزم

برام دعا کنید

عزیزم به خاطر هورمون بوده دو خطه شدن حالا تا طفلی لانه گزینی کنه مجدد خودش هورمون رو بالا ببره طول م ...

اخه باید تا الان لانه گزینی کرده باشه

ببین گلم نوشته  اب جاری مثل روخانه درباچه جوب ک ابش میره  قک کنم آب ظرفشوییم بشه چون آبش ج ...

اب ظرفشوری میره توی لوله که؟ بعدم بهش قران خوندیم نباید به فاضلاب یا جای نجس بره

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2738
چرا با بی بی چک‌خودتو اذیت‌میکنی...اگه عجله داری فردا آزمایش بده نشون‌میده‌روز ۱۲ انتقال

دیگه میترسم از همه چیز

از منفی شدن میترسم😭😭😭😭

حق داری من‌بارها حستو درک‌کردم خیلی سخته....ولی الان‌بهت‌میگم‌فقط خواست خداست

شما بارداری؟ نینیت پسره؟ بیبیچکات کمرنگ میشد؟ 

شما بارداری؟ نینیت پسره؟ بیبیچکات کمرنگ میشد؟ 

من ۳ بار ای یو ای کردم؛ ۲ بار از اول میکرو و ۳ بار انتقال جنین ؛ برای تشخیص مشکل لاپراسکوپی و هیستروسکوپی، و همه ۶ بار منفی شد؛ من هیچچچ مشکلی نداشتم سنم کم‌بود شوهرم خیلی کم اسپرماش ضعیف بود ولی با اینکه خیلی رعایت‌کردم‌بعد انتقال همه منفی شد...نمیدونم چرا....تا بعد انتقال اخر ماه بعدش طبیعی باردار شدم با یه بار اقدام...دو روز بعد موعد بی بی زدم‌و مثبت بود و پسر.....اولا که بی بی چک‌بستگی داره جیشت از قبل چقدر موندا باشه پس کمرنگیش علت داره ؛حتی ساعت؛حتی خوراک

2706