2733
2739

مشکلات حل میشن یه روزی یا اونا حل میشن یا ما تو مشکلات حل میشیم

غیر ممکن نیست چون غیر ممکن غیر ممکنه 

هر گز نگو هرگز  

مرگ ب دست خداست 

مشکلات انقدر قوی نیستن ک ما رو از پا در بیارن تو یه انسانی تو توان هر کاری رو داری  بعدا میزاری مشکلات تو رو ناراحت کنند

همیشه ب این فکر کن خدا هست خدا همیشه یه جای از زندگیت هست داره صبرتو میسنجه 

فقط کافیهصداش کنی ازش نا امید نشی  فقط از خودش بخواه ک فقط خداست  ک قدرت انجام هر کاری رو داره 

خدا منتظره بندش تو اوج نا امیدی صداش کنه  تا کوه ها و دریا ها رو ب خاطرش جا ب جا کنه 

یه حکایتی هست ک میگ  چرا همیشه خدا ب بعضی از ادما زود کمک میکنه  زود دعاشونو  مستجاب میکنه اون وقت ما رو انگار نمیبینه  بعد گفتن صدای آدم ها برا خدا مثل آوازه  اگ آوازش بد باشه خدا ب ملائک ها میگ  زود دعاش و مستجاب کنید از صداش خوشم نمیاد اوازش بده اما حالا اگ کسی اوازش خوب باشه خدا ب ملائک میگ  بزارید حالا حالا اوازش بخونه دعاش و مستجاب نکنیدفعلا ک صداش خیلی قشنگه  میخوام گوش کنم 

منظور از صدا همون التماس ها و زجه های ک بنده برا اجابت دعاش میکنه و خدا رو صدا میزنه 💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقد خوب حالتو خریدارم

قربونت برم،ان شا الله مشکلت حل میشه فقط از خودش بخواه بگو از راهی که خودش میدونه اینکارو بکنه برات 

من مشکلم تقریبا دو تا سه هفته بود انقد حالم بد بود که کسی باهام حرف عادی ام میزد بغض داشتم وگریه میکردم 

گاهی سست میشدم اما راهی نداشتم جز صبر و توکل به خدا ،ولی این اخرش واقعا صداش زدم و اون کمکم کرد خیلی مهربونه

لطفا برای حال خوبم آرامشم و حاجتم یه صلوات بفرستید⁦♥️⁩
عزیزم حرفات تاثیر گذار بود میشه دعا کنی برام

تو نیازی به دعای من نداری فدات شم تو  خود خدا رو داری از خودش بخواه 

و منم فقط  از خدا میخوام حال دل خودمو و خودت بهترین باشه و هرچی صلاح مونه برامون پیش بیاد

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم... چه بگویم که  غم از دل برود چون تو بیایی... 🖤💜
2740
قربونت برم،ان شا الله مشکلت حل میشه فقط از خودش بخواه بگو از راهی که خودش میدونه اینکارو بکنه برات&n ...

👌🏻❤️

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم... چه بگویم که  غم از دل برود چون تو بیایی... 🖤💜