2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توکل ب خدا اما دیگ بریدم

صبور باش...میدونم سخته

ادم خیلی وقتا مشکلاتی داره که فکر می‌کنه دیگه تمومه فک میکنه حل نمیشه و ...ولی وقتی ب خدا توکل کنی به مو میرسه اما پاره نمیشه

من خودم تازگی دیدم انقد حالم بد بود ومشکلی داشتم و خیلی سختم بود خیلی ازهرکسی کمک خواستم نشد که نشد اما از خدا خواهش کردم نصف شب کلی باهاش حرف زدم گریه کردم اما محبتشو حس کردم،فک میکردم حل نمیشه مشکلم اصلا رااااهی نبود

به خدا گفتم تو بساز برام خدا میدونم ذهن من راهی نداره اما تو که بزرگی تو راه بساز و به طرز کاملا عجییییییب همه چیز بهتر شد

لطفا برای حال خوبم آرامشم و حاجتم یه صلوات بفرستید⁦♥️⁩
2740
عزیزم غیر ممکن بود یعنی ک ممکن شد؟ میشه برا منم دعا کنی خواهش میکنم

حتما عزیزم،حتما دعا میکنم برات فقط بهش توکل کن من مطمئنم ازش خیلی زیاد،چون واقعا هیچ راهی نیود حتی مامانمم خیلی ناراحت شده بود از این وضع هیچ کسی ام نمیتونست هیچ کاری بکنه ،اما خدا کرد به طرز عجیب

لطفا برای حال خوبم آرامشم و حاجتم یه صلوات بفرستید⁦♥️⁩
عزیزم غیر ممکن بود یعنی ک ممکن شد؟ میشه برا منم دعا کنی خواهش میکنم

وقتی با خودت میگی محال ترینه و امکان نداره و.... 

خدا بهت نگاه میکنه و  لبخند میزنه 

بدترین گناه نا امیدیه 

مطمئن باش روزای سخت هم میگذره و روزا خوب میاد 

خدا بهترین رو برای بنده هاش میخواد 

شاید داره الان برات سختی میذاره که بعدش بهترین رو داشته باشی آنقدر نا امید نباش و مرگ خودت رو نخواه مطمئن باش با مرگت چیزی برای تو عوض نمیشه 

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم... چه بگویم که  غم از دل برود چون تو بیایی... 🖤💜