2737
2739
عنوان

شوهرم همش بهم میگه مشکوک میزنی!!!

692 بازدید | 31 پست

سلام بچه ها شوهرم دیگه خستم کرده هروز  بهم میگه مشکوک میزنی ...

خوبه که من بد بخت همش تو خونه ام از صبح تا شب جاییم  که منو نمیبره هروز و شب میگه خستم ..‌.

جدیدم که گیر داده نمیدونم مشکوکی چرا گوشیت آشغال بود چرا جواب ندادی چرا میخوای بری خونه مادرت؟؟؟!امروز میگه چون گفتی میخوای بری خونه مادرت خیلی مشکوکی چه برنامه ای داری؟؟حتی امروز نذاشت از ماشین پیاده شم برم خرید !

به لباس پوشیدنم هم وحشتناک گیر میده واقعا دیگه خسته شدم بخدا تو این سن عین پیرزنا میگردم ...حتی به چادر پوشیدنم گیر میده باورتون میششه؟

خیلی عصبی شدم حتی چند روز پیش به مادرش گفتم که خیلی شورشو در آورده و داره اذیتم میکنه و به همچی گیر میده مادرش هم یه عالمه دعواش کرد جلوم  و گفت این از همون موقع همینجوری بوده و حتی به مادرش هم گیر میداده ...

نمیدونم دیونه میونهست امشب دیگه واقعا باهاش دعوام شد یه مدت هم هست که رابطمون سرد شده ...کاش زودتر میفهمیدم و باهاش ازدواج نمیکردم 

خواستم ببینم کسی مشکل منو داره؟؟من باید باهاش چیکار کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خودم بهش مشکوکم  اما تا حالا نتونستم مچشو بگیرم

یه فکری واسه خودت کن تا بچه نداری

بلاخره یه جوری مچش رو بگیر

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

شوهرمنم باووجود اینکه اعتنادداره حتما اگه ز زد گوشیم مشغول بودباید حتمابگه کی بود درصورتی ک من هیچوقت نمیپرسم حین تماس همیشه قطع میکنه پشت خطی دارم خدافظ😒😶☹😒

کلا خیلی بددله لامصب نمیزاره توخیابون بخام باخاله یامادرم یاهرکی برم اگع کارداشتوم خیلی گیرمیده زن نباید ای همع راه بره وای ک درکت میکنم ابجی بهش میگم بددل اتیش میگیره قهر تاچندروز و دعوا و جنگ من بدله نیسم

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
از همون نامزدی متوجه شدم اما گفتم درست میشه الان ۱ سال ازدواج کردم 

اگه قرار بود طرف تو ازدواج همه عیباش درست شه چرا نامزدی رو گذاشتن

ملت ما کی میخوان بفهمن نامزدی برای شناخت طرفمونه نه اینکه همه عیباشو بگیم درست میشه

چرا باید درست شه؟؟؟

[QUOTE=156980174]مرد بددل پیرت میکنه[/QUOTبخدا نصف موهام سفید شده دیگه حتی دوست ندارم موهامو رنگ کنم یا آرایش کنم هرکسم  میبینمت میگه چقد موهایت سفید شده به خانوادم هم نمیتونم چیزی بگم

الان نباید بیای سرت کنی توگوشی ابحجی ک بهت گیر بده سعی کن کاری نکنی ک مشخص شه مثلا کاری دستته کم کم خودش درس میشه با ترفندای خودت مثلا منم شوهرم نصف شب بعصی اوقات سرم توگوشی باشه میگه بکی پیام میدی😒☹😶  

الانم ک سرم توگوشیه چون توحمومه😂😂

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
2706