2733
2734

همین الان دیدم ازخواب پرسیدم وای خیلی میترسم 

خواب دیدم نشستیم تو خونه ک ی ی صدا آژیر ک مال دوران جنگ ب صدا در میاد (واس پناه گاه) 

و یهو برقا میره 

من سریع میدوئم پایین ولی از پنجره دیدم ک از آسمون شهاب سنگ داره میاد 

دوییدم رسیدم پایین یادم افتاد گوشیمو نیوردم 

چجوری ب همسرم پیام بدم ک کجاس و... 

خیلی صحنه ترسناکی بود 

سرمو گزوشتم رو دیوار داد زدم خداااااااا

دیدم پدرم از حیاط اومد گف فعلا جو آرومه.... 

تروخدا کسی میدونه تعبیرش؟ 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طبیعیه هفته دفاع مقدسه فیلم زیاد دیدی

ن بابا فیلم چی... 

خیلی وحشتناک بود... 

وقتی از پنجره بیرون دیدم مردم هرج مرج کرده بودن دنبال جایی بودن ک زنده بمونن 

ولی مشخص بود هیچکس جون سالم ب در نمیبره

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
ن بابا فیلم چی...  خیلی وحشتناک بود...  وقتی از پنجره بیرون دیدم مردم هرج مرج کرده بودن ...

😆😆😆😆ببخشید ولی خندم گرفت

یاد یه چیزی افتادم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
ینی کرونا میخواد وضعیت سفید شه😐

وای خدا ترسناک ترین خواب زندگیم بود 

اون حسایی ک تو خواب داشتم بد ترین بود... 

همسرمو صدا کردم بهش گفتم 

گف خیره... خوابید

تعبیری داره؟ 

داریم به قسمت دایناسورا نزدیک میشیم چیز خاصی نیست عزیزم😎

قدر قسمت ریزگردها و سقوط هواپیما رو ندونستیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
آثار جنگه اگه تو اون دوران بودی . منم هنوز گاهی خوابای وحشتناک از جنگ میبینم

خب متاسفانه نه 

من 23 سالمه 

ن بابا فیلم چی...  خیلی وحشتناک بود...  وقتی از پنجره بیرون دیدم مردم هرج مرج کرده بودن ...

این چند روزه یه مشکلی هست ذهنت رو در گیر کرده و سردرگم و ناآرامی؟ 

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم... چه بگویم که  غم از دل برود چون تو بیایی... 🖤💜
وای خدا ترسناک ترین خواب زندگیم بود  اون حسایی ک تو خواب داشتم بد ترین بود...  همسرمو صد ...

شوهر من میگم خواب بدیدم میگه باشه😆

2706