2733
2739
عنوان

دختر۹ماهم همش جیغ میکشه

139 بازدید | 13 پست

جیغ میکشه خیلی لجبازه موهاشومیکشه انگشتشومیندازه توحلقش عق میزنه الکی هم سرفه میکنه میخوادجلب توجه کنه بیچاره شانش هم نیاورده بخاطرکرونافقط مونده توخونه یبارفقط بردیم پارک ترسیدروچمن بشینه گذاشتیم گریه کردازبس مونده  توخونه این جیغاطبیعیه ایا؟صداش میفته

مشاوره ببرین پسردایی منم این جور رفتارا رو داشت لج میکرد خودشو میزد حتی بقیه رو میزد یه احساس سرخوشی داشت⁦☹️⁩ بردنش مشاوره الان رفتارش خیلی بهتره

تنها دوستم🙆 سایمه ....🥀🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا ترسیده،یا از کسی یاد گرفته،یا خیلی بهش بی توجهین.

اگه بیشتر وقتتونو باهاش بگذرونین ،فک کنم رفتارش بهتر میشه.

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2740

جوجه جز جیک جیک چی بلده آخه؟؟اون جوجو رو یه جوجه کباب باهاش درست کنین بخورینش بره😋😋

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

دخترم ۸ ماه و نیمشه

چند بار اینجوری شد من گفتم عه خیلی جیغ زد دگ بعدش هیچوقت واکنش اونجوری نداشتم...همش واسش شعر میخونم...قصه میگم... بغلش میکنم بوسش میکنم و نازو ...

یا بازی می‌کنیم  

دخترمن همینطوری الانم ۱سالشه از ۸ماهگی اینطوری کرد الانم میکنه میخوام کاری بکنم به پام میچسبه جیغ میزنه،یکم بی توجهم دستشو میکنه تو حلقش تا بالا بیاره عق یزنه اول که من بی توجهی کردم موقع انجام این کارش بعد باهاش لجبازی نکردم که بزنمش یا بگم چرا اینطوری کردی بیشتر باهاش بازی میکنم محبت میکنم براش آهنگ ملایم میزارم وقتی نگام میکنه میخندم براش شبکه پویا میزارم با آهنگاش هم خونی میکنم خیلی دوست داره موقع قرآن و اذانم براش صداش بلندتر میکنم گوش میکنه الان خیلی بهتر شده ولی تمام اینکارارو تو روز انجام میدم ولی اون موقعی که اون کارو انجام میده خودمو میزنم به اون راه تا بدونه نتیجه نداره با اخم نگاش میکنم