2737
2739
عنوان

جاریم....

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 37 پست
برادر شوهرم وضعش خوب نیست نمیدونم چرا جاریم اینطوری کرده یه دفعه.

خب حالا پس ببین مادرشوهرتون هم در جواب این حرکت فوق احمقانه عروسش با دو تا بچه بی گناه، باید هم جواب دندون شکن بده ، جاری شما با این اوصاف که شما میکنی ، اصلا نرمال نیست ( بازم میگم اگه همین باشه که شما میگی ) 

حتما یه مشکل دیگه دارن ازحفظ ابرو گفته پولو طلامیخام،یا ازحرص یه چیزی الان منم بخاطرخیانت شوهرم دیگه ...

برادر شوهرم به مادرش گفته طلا و ماشین میخواسته وبعد ول کرده رفته خونه باباش نمیدونم والا.فقط خیلی تعجب کردم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قبلا بساز بود وضعش شوهرش از اول همین بود

بنظر بهونه میاد شایدم واقعا خسته شده زندگیشو با کسی مقایسه کرده زده شده

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
برادر شوهرم به مادرش گفته طلا و ماشین میخواسته وبعد ول کرده رفته خونه باباش نمیدونم والا.فقط خیلی تع ...

مطمئن باش مشکل چیزه دیگس هیچوقت زنی همچین حرفی نمیزنه مگه اینکه شوهرش ازیه جایی سوزونده باشتش

2731

مادر شوهرت قشنگ مشخصه از اون دعوا جمع کن های حکیمه ها

میرم زن میگیرم براش!خب برو بگیر.ببین کی میاد زن یه مرد که دوتا بچه بزرگ داره بشه.

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

البته جاری هم زندگی جمع کن نیست و دهن بینه

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
2738