2733
2739
عنوان

عجیب ترین اسم های نی نی سایت 😌

| مشاهده متن کامل بحث + 6467 بازدید | 766 پست
@تکون_بده۲۱    

پروفش چه بامزس🤣🤣

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😁😁قر تو کمر منم فراوونه نمیدونم کجا بریزم 😅

همینجاااااااا همینجااااااا💃💃💃

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2728
(¬_¬)ノ😊😊😊😂😂😂

نزن تو گوشم😂🙄😂😂😂

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
نه والا هیچ کدوم نیستم ولی طرف بچگانه رفتار کرده بود و طرف مقابلش هم همین و بعد هم قفل کرد تاپیکشو د ...

خو وقتی من رشتیم و استارتر یا همون فاطی خودمون🤦🏻‍♀️ترکه نباید جوابشو بدیم وقتی اونقدر بهمون توهین کرد؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2738
خو وقتی من رشتیم و استارتر یا همون فاطی خودمون🤦🏻‍♀️ترکه نباید جوابشو بدیم وقتی اونقدر بهمون توهین ...

عزیزم من نمیدونم چندسالته ولی من ۲۶سالمه وکلی مشکلات پشت سر گذاشتم وکلی چیزها دیدم یکی به من بگه تو خیلی بیشعوری من با حرف طرف بیشعور نمیشم بلکه اگه بخوام جوابشو بدم میفتم تو یه بازی بی انتها که هی حرفای بد و اعصاب خوردی جابجا میشه من این تفکرمه و برام دیگه اهمیتی نداره

درخواست دوستی قبول نمیکنم
منو از کجا پیدا کردی

چند بار تو تاپیکا دیدمت اسم کاربریت با عکس پروفایلت برام بامزه به نظر  میومد گفتم اینجا تگت کنم😊

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
چند بار تو تاپیکا دیدمت اسم کاربریت با عکس پروفایلت برام بامزه به نظر  میومد گفتم اینجا تگت کنم ...

خیای ممنون ،حالا احساست نسبت به من چیه

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
خیای ممنون ،حالا احساست نسبت به من چیه

واقعا هر بار که کاربریت رو میدیدم یه همچین احساسی میومد تو ذهنم در موردت : یه آدم خلاق و شوخ طبع و مهربون 😁❤

@کوفتزهرمارمرض

♥فقط یک صلوات♥یا بیشتر♥برام بفرست♥برای حاجت رواییم♥یـــــــا♥دعام کن♥برای♥حاجت رواییم♥آهای♥آهای تویی که داری برام صلوات میفرستی و دعا میکنی♥ایشالله حاجت روا بشی♥ممنون از تو♥اگه دوست داشتی♥این متن رو یک بار یا بیشتر بخون♥اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥ممنون که امضامو خوندی♥
2706