2737
2739
عنوان

بهترین و کاملترین خمیردندان

2077 بازدید | 22 پست

سلام بهترین و کاملترین خمیردندانی که تا حالا استفاده کردین و خیلی خوب بوده چیه؟ ضدپوسیدگی و ضدحساسیت، پاک کنندگی و سفید کنندگی و خلاصه مراقبت کامل و درجه یک داشته باشه.ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنسوداين ديلي كر

سيگنال ازون كوچيكا آبيا

يكيم روش عكس كاپيتانه آمريكايي

اگه پيدا بشن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728

سنسوداین

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2738

نسیم 

بقیه دندومامو داغون کرد 

این یکی بهتر بود برام

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
😊 به تنهایی فایده نداره ولی خدایی خوبه اونم

من خودم خمیر دندان سیگنال استفاده میکنم زرچوبه هم خیلی،سفید میکنه 

یه بارم خابالو بودم بجای خمیر دندون کرم دستو صورت زدم🤣😁😁

آرزو میکنم آدمی رو پیدا کنید که وسط شلوغی بهتون زنگ بزنه بگه                         کاش بجای این همه آدم، تو اینجا بودی...
2706