2737
2739
عنوان

فضولی گوشی

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فوضولی می کنه بگم دختر خوبیه! 

میگم اگه خواهرشوهرت از تو بد میگه تو برعکسش تعریفش بده پیش شوهرت

که شوهرت بهش بگه فلانی که در مورد تو همه اش خوب میگه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
فوضولی چیه😐 گوشی تو و شوهرت نیومده ک من ک از ریز و بم گوشیش در جریانم بعضی وقتا خودم جواب پیاماشو ...

نه بابا گوشیش رمز داره 2ثانیم از خودش دور نمی کنه الان خوابید تونستم چک کنم

2728

اگه به روش بیار قطعا رمز میذاره یا زمان هایی که سرکار بهش پیام میده یا زنگ میزنه

قضیه اگه برعکس میشد چی ؟شوهرت چت تو رو با خواهرت یا دوستت میخوند؟🤔

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2738
فضولیه بد نکرده ولی می خواد سر در بیاره از همه چیز مثلا از من بدی نگفته فقط می خواد بدونه چی به چیه

خوب اصلا بهش رو نده چون اگه سر بحثو باز کنی بیشتر روش وا میشه و اینجوری دلخوری بیشتر پیش میاد و زندگیت به مخاطره میفته با همسرت فقط اینکه باهاش اصلا در مورد زندگیت حرف نزن و هر وقتم پرسید بگو گوش شیطون کر باهم خیلی خوبیم یکم سیاست بخرج بده

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏
اگه به روش بیار قطعا رمز میذاره یا زمان هایی که سرکار بهش پیام میده یا زنگ میزنه قضیه اگه برعکس میش ...

گوشبش الانم رمز داره ولی چند بار دیدم فهمیدم چیه همین الانم گوشیشو دو ثانیه ول نمی کنه بره من این رفتارشو دیدم مشکوک شدم شب خواب بود چک کردم

2706