2737
2734

به نظرتون معتبره ؟

كسي از اطراف تون تجربه اي داره يا نه ؟ 

شركت كنيم يا نه ؟؟

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرمی که تهش یا کلاهبرداریه یا بدهی یعنی هنوزم هستن کسایی که تو این شرکتا سرمایه گزاری کنن 🤔🤔🤔🤔

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728
هرمی اخرش یا پول حرومه یا بدهکاری . نرو تو وادیش

اول به من و شوهرم يكي از دوستاش پيشنهاد دادن با بيست ميليون سرمايگذاري يعني وسايلاشونو بخريم ماهي پونصد هم خريد بايد بكنيم كه ماه دو ميليون بهمون بدن بعد از دو سه ماه الان به داداشم پيشنهاد دادن فقط با يك ميليون هفته اي دويست تومن بهت ميديم 

هرمی که تهش یا کلاهبرداریه یا بدهی یعنی هنوزم هستن کسایی که تو این شرکتا سرمایه گزاری کنن 🤔🤔🤔🤔

الان اومدن هرمزگان و بندرعباس 

2738
اول به من و شوهرم يكي از دوستاش پيشنهاد دادن با بيست ميليون سرمايگذاري يعني وسايلاشونو بخريم ماهي پو ...

واقعا میگم بیخیالش شو . خیلی خطریه .یهو از خواب بیدار میشی میبینی دور از جونت بدبخت شدی

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃

هرمی معنیش اینه یه عده یه عده دیگه رو گول میزنن و به خاک سیاه مینشونن

اولشم زبان چرب و نرمی دارن و ی جور باهات برخورد میکنن ک فک میکنی عقل کل بودی و تا الان‌حروم شدی..بعد چناااان میفتی تو فلاکت و بدبختی ک خودتم نمیفهمی از کجا خوردی!! در ضمن کار شرکت های هرمی تو ایران‌ممنوعه ینی کلا کارشون غیرقانونیه

واقعا میگم بیخیالش شو . خیلی خطریه .یهو از خواب بیدار میشی میبینی دور از جونت بدبخت شدی

من نميخوام شركت كنم ولي داداشم ميخواد بره نميدونم چطوري منصرفش كنم 

اول به من و شوهرم يكي از دوستاش پيشنهاد دادن با بيست ميليون سرمايگذاري يعني وسايلاشونو بخريم ماهي پو ...

یکم فک کن ب حرفت

یک میلیون بدی که هقته ای دویست بدن؟ ینی ماهی هشتصد تومن..ب عبارتی هشتاد درصد در ماه!! با عقل جور در میاد؟؟ بخدا به خاک سیاه میشینید بدبخت میشید

هرمی معنیش اینه یه عده یه عده دیگه رو گول میزنن و به خاک سیاه مینشونن اولشم زبان چرب و نرمی دارن و ...

اينا مدرك معتبر داشتن كه شركتشون وابسته به دولته يعني زير نظر سپاه پاسداران هست 

2706