2737
2734
عنوان

یه غذای خووشمزه و کم کالری بگید

93 بازدید | 5 پست

فردا شب شام با منه. 

غذا چی درس کنم؟؟ 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎

سلام

ماهی و سینه مرغ کبابی

سیب زمینی آب پز 

سوپ سبزیجات

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

املت،بورانی بادمجان،میرزا قاسمی،کشک و بادمجان(بادمجان کبابی)،سوپ،سینه مرغ آب پز،تخم مرغ و سیب زمینی آب پز،خوراک لوبیا،عدسی

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚

عزیزم من تو پیجم غذاهای خوشمزه و کم کالری آموزش میدم دوست داشتی یه سر بزن

ایدی پیجم: green1diet@  اون عدد یک هستا حواست باشه

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@