2737
2734
عنوان

مادرشوهرم سوسیس داد بهمون😏😏😏😏

2065 بازدید | 112 پست

تولد برادرشوهر بود پریشب رفتیم واسش کیک بگیریم مادرشوهرمم بردیم تو ماشین خودشو طد ب مریضی ک حال نداره شام بپزم شوهرم گف ماهی بپز گف دیره(ساعت ۶ بود😑) بعد گف سوسیس بخوریم شوهرم جلو اون گف میخوری؟گفتم فرقی نداره هرجی شما بخورین منم میخورم رفت گرفت اورد بعد شام ک دید ۱۰۰ تومن دادیم کارو سرحال شد😐بعد ۲روز یادم افتاده پشیمونم دارم حرص میخورم ک چرا نگفتم شام‌ نمیمونم میرم خونمون😐😐😐😐

حالا سوسيس خوردين اسمون اومد زمين؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عیبی نداره سوسیسم بد نیست 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738

دوستان بحث سوسیس نیست بحث اینه که چرا نمیخواسته شام بده به مهموناش؟؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

عزیزم از هیچکس توقع نداشته باش تا آرامش داشته باشی🌼

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
سوسیسم زیادتون بود والا با این گرونی خودتون باید شام میوردین 

وا ادم خونه پدرمادر نره خونه کی بره 😒

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706