2737
2739
عنوان

نظرتون درباره این فرد ؟

202 بازدید | 20 پست

میشه نظرتون درباره این فرد و کارش بگید؟

دختر و پسری قرار باشه باهم ازدواج کنن ولی خانواده دختر مخالف ات کنن. پسرهم بعد چندماهی بگه من میرم تا خانواده ات اذیتت نکن. در این مدت درحد تبریک تولد و مراسمات و اینا به دختر پیام بده

نظرتون درباره هدف و رفتار این پسر چیه؟

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نمیدونم من خودم چیز نصفه نیمه قبول ندارم یکی یا کامل تو زندگی ادم باشه یا کلا نباشه دیگه تبریک تولد به چه درد میخوره 🤔

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

هیچی پسر حوصله منتظر موندن نداشت الان داره دوراشو میزنه دختره رو گذاشته تو آب نمک شاااید جور بشه

پسره فهمیده وقتی خانواده مخالف باشه ینی به درد نمیخوره اون رابطه و البته کمی تنبل تشریف داره نمیخواد بیوفته تو زحمت بیاد راضیشون کنه در نتیجه خودشو میزاره تو نیمکت ذخیره و گاهی پیام میده که از یادها نره چونکه از دیده برفته☺

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706