2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

کم پشته یعنی؟

والا خاله من خیلی موهاش کمپشت بود اونم وختی موهاشو میبست خیلی کم میشد هرکاریم کرد هر گیاهی زد ب سرش جواب نداد

اخر رفت مو کاشت بیا و ببین چ موهای نازیم داره

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738
کم پشته یعنی؟ والا خاله من خیلی موهاش کمپشت بود اونم وختی موهاشو میبست خیلی کم میشد هرکاریم کرد هر ...

چند میلیون خرج کرد؟؟ 

کدوم شهرن خالت؟ 

من شنیدم کاشت مو واسه خانونا خیلی جواب نمیده

چند میلیون خرج کرد؟؟  کدوم شهرن خالت؟  من شنیدم کاشت مو واسه خانونا خیلی جواب نمید ...

۷ تومن فکر کنم

همدان

نه واسه خالم ک ج داد

ولی ببین کاشت بود ممکنه ب هر بدنی نخوره یعنی ممکنه من اگه بخام برم مو بکارم دکتر بهم بگه نمیشه و رو تو ج نمیده

ولی اگه تو بری بکاری رو تو ج بده

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱