2737
2734
همکارشه؟؟چجور میتونم بفهمم؟چی کار کنم ب نظرت 

چی بگم گلم، هردو ب ی اندازه ب هم علاقه مندند، این ی حسه فقط عزیزم من نمیخوام باعث از هم پاشیدن ی خونواده بشم 

جمله ام نصفه موند    خانومه بیشتر شوهرتو دوس داره ،   تا شوهرت

چند باری شوهرت خاسته محلش نزاره خانومه رو

ولی خانومه شوهرت رو دوس داره

چی بگم گلم، هردو ب ی اندازه ب هم علاقه مندند، این ی حسه فقط عزیزم من نمیخوام باعث از هم پاشیدن ی خون ...

مجرده متاهل؟نشونه ای ازش نمی دونی 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیز نمیدونم  اینا فقط ی حسه فقط و فقط ی حس بهش فکر نکن گلم زندگی تو بهم نریز 🌹 منم حلا ...

خواهش عزیزم. تو تنها نبودی ک اینو بهم گفتی بابای ده نفر گفتن .چند ماهه درگیرم. آگه می تونی راه حلی بدی ممنون مبشم. 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2731

کسی حس ششم منو بگه

کی باردار میشم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
خواهش عزیزم. تو تنها نبودی ک اینو بهم گفتی بابای ده نفر گفتن .چند ماهه درگیرم. آگه می تونی راه حلی ب ...

خواهری اول باید مطمئن بشی ک شوهرت تو رابطه هست ، چون بی عقلیه با ی حس آدم پیش بره و زندگیشو نابود کنه..... 

گلم حس میکنم شوهرت موقعیت اجتماعی و کاریه خوبی داره درسته؟ این خانوم مجرد هستن و خودش رو ب شوهرت نزدیک کرده که شوهرتون ی کار خوب براش درست کنه 

2738
خواهری اول باید مطمئن بشی ک شوهرت تو رابطه هست ، چون بی عقلیه با ی حس آدم پیش بره و زندگیشو نابود کن ...

هه۴

بله کار و زندگیمون خوبه. ی مدته عوض شده احساس میکنم چیزی مخفی میکنه

هه۴ بله کار و زندگیمون خوبه. ی مدته عوض شده احساس میکنم چیزی مخفی میکنه

مخفی که میکنه، اون خانوم ب نظرم میخاد اول از طریق کار با شوهرتون ارتباط برقرار کنه   بعد هم عشق و.....

ب نظر من باید تو موقعیت مچ اشون رو بگیری یا اگه دوستی داری 

مابینشون قرار بده    این طوری هیچکدوم نمیتونن کتمان کنن چیزی رو

بازم میگم اینا فقط ی حسه ک ۹۹ درصدش غلطه همیشه

اون ی درصد هم مشکوکه😂

بازم میگم تا صددرصد مطمئن نشدی قضاوت نکن

مخفی که میکنه، اون خانوم ب نظرم میخاد اول از طریق کار با شوهرتون ارتباط برقرار کنه   بعد هم عشق ...

یعنی چی دوستی بینشون قرار بدم 

یعنی چی دوستی بینشون قرار بدم 

یکی از دوستات صمیمیه خودت رو بفرستی تا اونا رو تعقیب کنه ببینه کجاها میرن    شدت علاقه شون در چه حده 

تا اگه دیگه خیلی زرنگه با دختره وارد دوستی بشه و....

البته طرف باید بی نهایت قابل اعتماد باشه

یکی از دوستات صمیمیه خودت رو بفرستی تا اونا رو تعقیب کنه ببینه کجاها میرن    شدت علاقه شون ...

محیط ما کوچیکه متوجه میشه کسی دنبالشه. بعدشم طرف غریبس یا فامیل .محیط کارشم دوره 

یکی از دوستات صمیمیه خودت رو بفرستی تا اونا رو تعقیب کنه ببینه کجاها میرن    شدت علاقه شون ...

محیط ما کوچیکه متوجه میشه کسی دنبالشه. بعدشم طرف غریبس یا فامیل .محیط کارشم دوره 

بچه ها یه حس ششم بهم بگه که الان که عشقم رفته خواستگاری یکی دیگه اون دختر بهش جواب مثبت میده؟

نه منفیه

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
2706