2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عملش فقط پروتز سینه بوده؟ و اینکه از کجا میدونین عمل ۳ساعت طول کشیده؟

بله فقط پروتز سینه بود.کل عمل نیم ساعت تا ۴۰ دیقه طول کشید.اما مثلا ۳ و نیم بیهوش کردن.۷ و خوردی بهوش اومد.درحالیکه ک نفر بعدی ک پروتز بوده اون خانم خیلی زودتر ازین خانوم بهوش اومد

ای آنکه کارش مهربانیست♥️
2731
بله فقط پروتز سینه بود.کل عمل نیم ساعت تا ۴۰ دیقه طول کشید.اما مثلا ۳ و نیم بیهوش کردن.۷ و خوردی بهو ...

من چون خودم اتاق عمل کار میکنم 

عمل به یکسری عوامل بستگی داره

اول اینکه عمل دیر شروع میشه و شما به عنوان همراه اطلاع ندارین عمل دقیقا چه زمانی شروع شده 

عامل مهم دیگه زمان عمل و ریکاوری بعد از عمل برای هر مریض متفاوته

من چون خودم اتاق عمل کار میکنم  عمل به یکسری عوامل بستگی داره اول اینکه عمل دیر شروع میشه و ش ...

نکته مهم دیگه اینکه این اطلاعات که عمل ۴۰ دقیقه بوده و مریض ۳ ساعت بیهوش کی به شما گفته؟

2738

۳ ساعت تو ریکاوری بودم.وقتی با صدا بهوش اومدم دیدم نفر بعدی ک بعد خودم پروتز داشت کنارمن تو ریکاوری هس و قبل من بهوش اومده.برام همش سوال بود چرااون زودتر بهوش اومد و من انقد دیر....عمل هردومون پروتز سینه بود.

ای آنکه کارش مهربانیست♥️
پس ریکاوری بعد عملت طول کشیده  که در هر مریضی متفاوته نگران نباش هیچ چیز خاصی نبوده عملت چطو ...

اها پس طبیعی بوده...اره خیلییییییی راضی بودم و هستم.البته فعلا دوماهه ک عمل کردم

ای آنکه کارش مهربانیست♥️