2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکترم سیما زمانیان، اصلا ادمو نمیترسونه سخت نمیگیره، الکی نمیفرستت یا ازت سونو الکی نمیگیره بخاطره پول، بیمارستان دولتی هم میره

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2728
زمانیان بدنیس ولی زیاد توجه نمیکنه

اره افرین زیاد توجه نمیکنه اهمیت نمیده ، شایدم بد نباشه اینجور بعضیا ها آدمو اسیر میکنن

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2740
تشخیصاش درسته؟ 

مثلا آزمایشگاه نرگس ب من گفت دور از جون بچه ات مشکل داره،دکترم بهم گفت ن مهم نیست، اخر ازمایشم رو همون نرگس داده بودم و هیچی هم نبود، درواقع پخته اس

اره دکترخودمم بوده زایمانموخودش انجام داد

کدوم بیمارستان؟ طبیعی یا سز؟