2737
2734

سلام دخترا امیدوارم حال دل همتون خوب باشه وهیچ مشکلی نداشته نباشین

بچه هااه لطفا لطفا اگه یه قرصی میدونین که باعث ضعف جسمانی بشه یاکلا قدرتو حرکت کسی از دست بره کلا باعث ضعف شدید شه وبدن سست شه وبه مرور بدنو خیلی ضعیف. کنه عوارضشم اصلا مهم نیست لطفا معرفی کنید واقعا خیلی نیازه یه مشکل خیلی بزرگ داریم که باهیچ راهی حل نمیشه خدا خودش به همه کمک کنه به ماهم همینطور😔😔😔😔

همه بوقتش عوض میشن؛شیطان هم روزی فرشته بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم عاقل باش.و امیدوهرم بدون قرص مشکلتون حل شه

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
2738
براچیته عزیزم؟

برای یکی از عزیز ترین فرد زندگیم

معتاد شد دادیم کمپ بدون رضایت خودش الان تا یه هفته ای میخوایم مرخص کنیم ولی کلا چون خودش راضی نبود بره کلا تهدید میکنه ک بیام بیرون فلان کار میکنم وبهمان کار میکنم میترسم بلایی سر مامانم بیاد و میدونمم که میاد فعلا فقط بااین راه میشه جلوشو گرفت😔😔😔

فقط اینو بدون تو حق کشتن کسی یا خودت رو نداری، تویی که اینهمه ناامیدی انتظار داری مشکلت حل بشه؟

یه نفرمعتاد که ازبین بره بهتره یا کل خونواده بمیره وبی ابرو شه

سه ماهه کلا زندگیمون ریخته بهم حتی نمیتونیم از ترس بخوابیم

برای یکی از عزیز ترین فرد زندگیم معتاد شد دادیم کمپ بدون رضایت خودش الان تا یه هفته ای میخوایم مرخص ...

عزیزم ی هفته ایی پاک نمیشه حداقل بایدیک ماه بمونه بعدم وقتی ک پاک شه این افکاروازخودش دور میکنه.فقط یچیزی قبلا سابقه پرخاشگری  داشته؟واینکه قبلا بردینش کمپ؟

ی کسی که اذیتت میکنه رو میخوای از پا بندازی گلم؟؟

کسی که منو مامانمو اذیت میکنه و ابجیمم از راه دور بخاطر ما کل زندگیشو فکر وذهنش ریخته بهم بخدا دیگه خسته شدیم از ترس و درد وفکر ماهم حق زندگی خوب داریم😔

عزیزم عاقل باش.و امیدوهرم بدون قرص مشکلتون حل شه

حل نمیشه برا یه معتاد رفیق باز که خونوادشو ابروی خونوادشو میده پای اینو اون نمیشه اخرین راه همینه حتی کمپ هم جواب نداد بیچاره مامانم توسه ماه اندازه سی سال پیر شده😔

عزیزم ی هفته ایی پاک نمیشه حداقل بایدیک ماه بمونه بعدم وقتی ک پاک شه این افکاروازخودش دور میکنه.فقط ...

نزدیک سه ماهه که رفته ولی هرروز برامون خط ونشون میکشه مخصوصا برامامانم که بیام فلان کار میکنم بهمان میکنم چون رفیق بازه نمیشه جمعش کرد زکر هیشکیم بهش نمیرسه

اره اندازه مهربونیاش پرخاشگری وعصبانیت داره جوری که اگه سرمونو ببره هم نمیتونیم چیزی بگیم😔😔😔

2706