2737
2739
عنوان

واسه کرونا چی خوبه؟

174 بازدید | 15 پست

این بیمارستانای لعنتی آزمایش نمیگیرن ،آزمایشگاه خصوصیم ک میگع کیت نداریم ،این آمارشون همش اشتباهه ،آمار اصلی ۱۰۰۰برابرع ،هر دقیقع ۲۰نفر میومدن با علایم حالشون بد ن ازمایشی ن هیچی میگفتن برید خونه ما کیت نداریم ازمایشش cbcهم نمیتونیم بگیریم ، آخرش بزور عکس ریه از ابجیم گرفتن گفتن توش چیزی نیس  کرونا نیس ،با خواهش و التماس آشنا داشتیم تو بیمارستان بزور ی ازمایش ازش گرفتن مثبت دراومد ،باورتون میشع آبجیمو ۶بار از اون بیمارستان ب اون بیمارستان فرستادن تا اخرشم با پارتی ی آزمایش ازش گرفتن ،کلی ادم با علایم وحشناک میومدن ن ازمایش میگرفتن ن هیچی میفرستادن خونه ،همشون دروغه حتی آمار دادنشون واسع کرونا 

حالا بگذریم ازینایی ک گفتم دلم درد بود از بس ابجیم حالش بدع ازین جا ب اونجا فرستادن 

توروخدا بگید چی واسع کرونا خوبع ،شماها اگه مریض کرونایی داشتید چی دادید خوب شدع ؟؟

تورو خدا واسش دعا کنید هرچی زودتر خوب بشع خودشو شوهرشو بچهاش درگیر این بیماری شدن ،دعا کنید این بلا ازشون دور شه     

دمنوش اویشن وپونه عالیع..آب داغ ونمک قرقره کن..ویتامین سی بخور..گوجه کبابی بخور..من اینجا دیدم خیلیا با داروی امام کاظم جواب گرفتن.. سیر هم بخور...

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤

من و همه خانوادم درحال حاضر درگیر هستیم 

اول خدا بعد هم فقط خودتون به خودتون برسید 

تو بیمارستان هیچ کاری انجام نمیدن 

پس فقط تو خونه قرنطینه بشید و به خودتون برسید

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

همه ی آزمایشگاه ها که نه به خواهرتون داروی امام کاظم علیه السلام که هلیله سیاه داره بدید هلیله ضد باکتری و ضد ویروسه

آمار هم نمیشه گفت دروغه البته

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
2706