2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

فقط اینکه دکترت نگفت چیه. مثلا برای من اول یه نمونه ناشتا ازم گرفتن بعد پودرو قاطی کردم خوردم بعد نیم ساعت و یک ساعت و دو ساعت ازم خون گرفتن . برای بعضیا ناشتا و یک ساعت و دو ساعت هست. برای بعضیایه نمونه  ناشتا بعد صبحانه بخورن و بعد یک ساعت یا دو ساعت دقیق نمیدونم یه نمونه هم میگیرن

عزیزم صبح ناشتامیری اونجا اول یه ازمایش خون میدی بعد بهت ی پودرمیدن بااب قاطی میکنی میخوری همشو بعداز۱ساعت اینا ی باردگه خون میگیرن باز۱اینابعدش یک باردیگه خون میگیرن جمعا۳بازخون میگیرن

من از تبار زنهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام..
@خودموخودت    

عزیزم تازه اومدم ببخشید

شامت  کامل میخوردی

صبحم باید ناشتا باشی ازت خون میگیرن بعد شربتو میخوری یه ساعت بعدش خون میگیرن دوباره 

برا من دکترم دو مرحله ای نوشته بود

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
عزیزم تازه اومدم ببخشید شامت  کامل میخوردی صبحم باید ناشتا باشی ازت خون میگیرن بعد شربتو میخو ...

خواهش میکنم گلم

شام رو چه ساعتی بخورم بهتره؟

فرقی نمیکنه؟

بخند، همین  
عزیزم تازه اومدم ببخشید شامت  کامل میخوردی صبحم باید ناشتا باشی ازت خون میگیرن بعد شربتو میخو ...

بعد شربت رو خود آزمایشگاه داره یا باید از قبل بخرمش؟

بخند، همین  
2706