2737
2739
منم یه بسته ۱۰ تایی گلوکوفاژ دارم دکترواسه تنبلی تخمدانم داده بود اگرمنم بااینا خودکشی کنم تو گور از ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂منم قرص یبوست بخورم حتی ...بزنم تو اون دنیا

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
درست جوابمو بدین حالمو بدتر نکنین نامسلمونا

اخه عزیزم حتی اگرم بمیری بعدش همه بهت میخندن که باقرص قندخودکشی کردی یه سری دختردایی منم خودکشی ناموفق داشت اون شیاف خورده بود..۱۳ سالش بود😂توبیمارستان ملت ریده بودن ازخنده

خدایا شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من کسی که واقعا بخواد خودکشی کنه نمیاد اینجا جار بزنه خوب که چی خودکشی خودتم قطعا میدونی خدا نمیبخشتت

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
2731
منم خدارو نمیبخشم

عزیزم خب بگو چی شده؟؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2740
آره تنها گروهی هستن ک بخشیده نمیشن .حتی من یجا خواندم کسایی ک ظلم کردن حتی یزد اینا هم آخر بخشیده می ...

خودکشی دخالت در کار خداست هر کی یه سرنوشتی داره

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
منم یه بسته ۱۰ تایی گلوکوفاژ دارم دکترواسه تنبلی تخمدانم داده بود اگرمنم بااینا خودکشی کنم تو گور از ...

😂😂😂😂

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

درست گفتن دیگه ..اگ میخای بخوری برو بخور چرا وقت مارو میگیری ...میگن میشه دیگه تو سه تا بسته بخور محض احتیاط

تو میتونی با لبخندت آدما رو عوض کنی🙃💌 ...خدایا مرسی🤍

وا چرا میخای خودتو بکشی دختر به این بانمکی 

اونروز تو تاپیک تاس کبابت بودم

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2706