2737
2734
 وااای وااای از دست این پدر و ماپرای بی فکرررررر خدایا اخه انصافه ؟! ننه باباش ی دخترو بد یخت ک ...

عزیز من اون پدر مادرا خودشون مث چی از ماجرا خبر دارن خودشون ولی به رو خودشون نمیارن قایم میکنن میرن واسش زن میگیرن دختر دست گل یه بنده خدا رو بدبخت میکنن 

اره بابا ولی زیر نظر دارمش ب نظرم تو حموم کاری نمیکنه آخه میدونمچی میکشه و اینکه چرا اتفاقا شد ...

انشالله ک هیچی نیست

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشت تیز باشه صدای فندک زدنای متوالیو میشنوی زمانی اینکارو میکنن ک دوش حمام باز باشه

اتفاقا پشت در حموم بودم اصلا صدا نمیومد .. عمرا بزارم فندک ببره حموم 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
انشالله ک هیچی نیست

دعا کنین داره دارو  میخوره 

دیگه نکشه 😭😭😭. البته بکشه هم من دیگه نمیمونم تو این مدل زندگی 

فقط بچه دست و پامو بسته 

2728
صنعتی و سنتی نوع علائم فرق دازه :؟

صنعتی چند شبانه روز بی خوابش میکنه نمیخابه شبا واسه خودش سرگرمی پیدا میکنه یا توهم برش میداره. سنتی باز از صنعتی بهتره. صنعتی در عرض دو سه سال قیافشو داغون میکنه

اتفاقا پشت در حموم بودم اصلا صدا نمیومد .. عمرا بزارم فندک ببره حموم 

کار خوبی میکنی.انشالله ک هیچی نیست و روز ب روز زندگیت عالی میشه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
عزیز من اون پدر مادرا خودشون مث چی از ماجرا خبر دارن خودشون ولی به رو خودشون نمیارن قایم میکنن میرن ...

نگو پریودم هستم بی اعصاب الانم دعوا کردیم   

شدیدا احساسی با مادر شوهرم اینا هم  زندکی میکنیم مهمونم دارن بابامم جای خونه ما کار داشت همه چی جوره. ی دعوای اساسی راه بندازم  فردا هم برم دادگاها .😓

2740

من شوهرم کلا فراری بود از خونه همیشه میرفت نصف شب میامد اگرم مهمان میومد اصلا اون خونه نبود چون میدونست من به بوش عادت کردم بقیه ن میدونست بقیه سری میفهمن و همیشه منگ بود و خوابش داشت اگرم تو خونه بود و پرخاشگری میکرد ک بگم برو بیرون تو ۴ سال اصلا نفهمیدم الانم کلا گرفتار شده یک ساله فهمیدم ... همین ۵ دقیقه پیشم زنگ زدم دیشب رفتی بیرون کجایی نیومدی گفت دیشبو ک کار داشتم الان ک میدونی خودت کجام😔😔 با دو تا بچه نمیشه طلاقم گرفت

من شوهرم کلا فراری بود از خونه همیشه میرفت نصف شب میامد اگرم مهمان میومد اصلا اون خونه نبود چون میدو ...

وای دلم میخواد بکشم خودمو یا ن همه چیو بچه رو خونه و همهچیو بیخیال شم برم واسه خودم تا اخر عمرم ی مسیرو بگیرم برم و فک کنم 

نشانه های اعتیادو اگه بخوای گل و سیگاری نشانه هاشون شبیه عصبی شدن و قرمزی چشمها و خوردن زیاد که کره خوری میگن بوی تندی هم دارن

شیشه بویی نداره و مردمک چشم بزرگ میشه و احتمال داره تیک رفتاری بگیره و کم غدا میشه

مورفین اعم از تریاک و هرویین و مشتقات بوی گندی دارن و کلا از چهره میباره و صدا هم دورگه میشه و خواب آلود میشن و همش خودشونو میخارونن

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
انشالله. میدونم چی میکشی

میدونم دلم ب چی میسوزه ؟! ب اینکه چرا اینقدر زود بدبخت شدم ؟! اخه نوزده سالگی زمان ازمایش بود اونم این جور ازمایش ؟! خدا منو فقط   گذاشته کنار ببینه ی دختر نوزده ساله چقدر توان داره 

تو عقد حامله شدم رفتم خونه خودم بچم هفت ماهه دنیا اومد دوازده رو تو دستگاه بود داغوون شدم داغون 

بعد دستگاه گذاشتم حامله نشم رفت بالا شکممو باز کردن عمل کردم باز بچچ دو ماهه بود دیگه شیر خودمپ نخورد شیر خشک خورد . باز الانم ک مشکل اعتیاد و شغل 😭😭😭

سرکارم ک بند نمیشه هی میگه مغازه بزنم مغازه بزنم فک کرده من خرم نمیدونم دلش میخواد مغازه بزنه ک بره توش گ..و ...ه. اضافه بخوره . وااای ببخشید خیلی عصبی ام 

میدونم دلم ب چی میسوزه ؟! ب اینکه چرا اینقدر زود بدبخت شدم ؟! اخه نوزده سالگی زمان ازمایش بود ...

خدا کمکت کنه عزیز دلم😔

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2706