2737
2734
نداره اول دادگاه بخواه قسط بندی کنه بعد جداشو

خواهر نهایت ماهی یه تومن از حقوقش ولی میتونه تا حالاحالاها منو بشونه میشناسمش توی لج بیفته اگه شده همه حق قشم بده میده تا اذیت کنه 

والا من که ناراحتم دیروز داستانمو اینجا گفتم همه حق را به اون دادن 

عزیزم دیروز تو تاپیکتون که تعطیل شد سوال کرده بودم ولی ترکوندنش نتونستم بخونم شما برا جهیزیتون چقد طول کشید بکیرین دادکاهتونم تشکیل شد 

شاید بلد نبودم نگهت دارم... اما قبول کن توهم موندنی نبودی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون میگه شرط طلاق دادنم اینه که پس بدی مگه نه تا 10 سال میشونمت 

ساده نباش میخاد بترسوننت برو دادگاه دو تومن حقوق هم داشته باشه قسط میبندن 

بعد پنج سال فکر کنم دادگاه خودش طلاقو میگیره 

خواهر نهایت ماهی یه تومن از حقوقش ولی میتونه تا حالاحالاها منو بشونه میشناسمش توی لج بیفته اگه شده ه ...

تو هم اذیتش کن ضعیف نباش این الان روانی بازی درمیاره شما کوتاه بیای بگی خلاص بشم وکیلا بهش یاد میدن جا نزن 

2728
دعواتون سر چیه

دیروز کامل توضیح دادم ما تقریبا مشکلی باهم نداشتیم تالار گرفتیم و آتلیه و.. برا عروسی یه هفته قبلش رفتیم برا تمیزکاری کف سالن و اتاقها را گفتن نشورید ما شستیم مادرش گفت مگه ما نگفتیم نشورید خواهرم گفت خسارتشو میدیم و خلاصه بحث بعد عروسی را بهم زد و بردم تو یه زیر زمین و گفت با خواهرت تا ابد قطع رابطه برای بار دوم تو خونه جدید که رفتیم بچینیم بحثمون شد گفتم بین من و مادرت یکیو انتخاب کن گفتم مادرم منم اومدم خونمون شب با کلک رفتیم که اثاث را بیاریم با خانواده خلاصه درگیر شدیم اونا من و مامانمو زدن منم دختر داییم کلی فحش ناموسی داد و داییم 

عزیزم دیروز تو تاپیکتون که تعطیل شد سوال کرده بودم ولی ترکوندنش نتونستم بخونم شما برا جهیزیتون چقد ط ...

ما جلسه اول رفتیم حل اختلاف ولی قبل حکم توافقی بردیم جهیزیه رو و پرونده مختومه شد خدایا شکر که اثاثم کامل و سالم برگردونده شد 

2740
مگه عجله داری واسه طلاق؟برو بشین خونه بابات مهرتو بگیر 

عزیزم آخه اومدیم و 5 سال حداقل طول کشید من تموم فرصتام رو از دست میدم میشه 33 سالم خوش بینانه اونم که میره زنشو میگیره میره 

تو هم اذیتش کن ضعیف نباش این الان روانی بازی درمیاره شما کوتاه بیای بگی خلاص بشم وکیلا بهش یاد میدن ...

خودش اندازه صدتا وکیل چیز میدونه همچین سه تا وکیل منو با قانون جواب میداد کف کرده بودن 

عزیزم آخه اومدیم و 5 سال حداقل طول کشید من تموم فرصتام رو از دست میدم میشه 33 سالم خوش بینانه اونم ک ...

اولا که33 سنی نیست خیلیا هستن تو این سن میگن هنوز قصد ازدواج ندارن

دوما خیلی واسم جالبه کسایی که بعد طلاق دوباره میتونن انقدر راحت اعتماد کنن و ازدواج کنن و چ بسا مثل شما انقدر هول و مشتاق باشن..

یعنی همینطور الکی الکی الان دارید طلاق میگیرید؟؟؟ چ خونواده هایی واقعا..

الکی الکی نیس من خواستم برگردم میگه زن بی حیا و دروغگو به دردم نمیخوره خانوادمم که به خونشون تشنس از طرفی خانوادمم هم میگن فقط زود طلاق بگیر وگرنه نه خیانت بود نه معتاد خسیس که اصلا نبود کارو خونه و ماشین هم داشت تحصیلات هم که داشت 

دیروز کامل توضیح دادم ما تقریبا مشکلی باهم نداشتیم تالار گرفتیم و آتلیه و.. برا عروسی یه هفته قبلش ر ...

وای نمیشه اثاثو واسه چی بیارین 

اون باید با نامه دادگاه باشه 

قبل عروسی از این دخالتها هست بیخود بیخود دعوا شد سر بیتجربگی 

لج و لجبازی 

دیگه حرمتها شکسته شد چه جور خانواده ای هستن تحصیل کرده نیستن کتک و کتک کاری شد چقد بی فرهنگ

شما هم بی تقصیر نبودین 

احساس میکنم اونا بد هستن شما ازشون نترسیدین و ملاحظه نکردین از مادرشوهره حساب نبریدین حسابی غیظش گرفت تو هم یه وکیل بگیر مادرشوهره رو بچزون طلا رو بدی مهریه رو بدی بشی مطلقه 

عجوزه میره واسه پسرش زن میگیره 

عزیزم آخه اومدیم و 5 سال حداقل طول کشید من تموم فرصتام رو از دست میدم میشه 33 سالم خوش بینانه اونم ک ...

بعد هم هیچ زنی نمیاد اینطوری زن مردی بشه که زن اولش هنوز وصلشه و نصف بیشتر درامدش داره صرف مهریه اون میشه و خودشم هیچی نداره

2706