2737
2739
عنوان

یه سوال خاک برسری دارم دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 2048 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم آخه فقط اسلام دست و بالمو بسته😂😂

ای شیطوووون 😂😂😂😂😂😝

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2728
واقعا آخه تعداد رابطه چه به درد کسی میخوره من نمیدونم چطور بعضی از خانم ها اینقدر بی فکر هستن چطو ...

چی بگم والا.بعدش میان میگن اصلا چرا وارد تاپیک میشید؟ اگه یه کوچولو فکر کنن متوجه میشن سایت عمومیه

چقد زیاد موفق باشین 😶😶😶😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😹😹😹😹😹🥵

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
چی بگم والا.بعدش میان میگن اصلا چرا وارد تاپیک میشید؟ اگه یه کوچولو فکر کنن متوجه میشن سایت عمومیه

بعدش هم میگن چرا آقایون درخواست دوستی میدن😂😂😂

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738

بله سایت عمومیه و استارتر دلش خواسته تاپیک زده

عنوان هم داره

هرکی شرمش میشه نشینه بخونه پستها رو

با دست پس میزنید با پا پیش میکشید

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !