2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دلیل اینکه پزشکی نرفتم این بود تحمل دیدن سوختگی و بیماری های لاعلاج و قطع شدگی دست و پا و مرگ و میر رو نداشتم.خیلی رو روحیم تاثییر میذاره و تا مدتها تو فکرم میمونه و غصه میخورم

2728

من به شدت ترسو و احساساتی هستم ولی دارم تجربی میخونم😑

پرستاریو ک اصلا نمیتونم برم 

چون دختر عمم ک پرستاری میخوند میبردنشون تو سردخونه😧

باید یه چیزی بری ک بتونی طاقت بیاری

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!

تو همین نینی سایت ینفر داشت خاطره زایمان طبیعیش رو میگفت میگفت وقتی دکتر داشت رود دنیا اوردن بچه رو به دانشیارش توضیح میداد و وقتی اون خانمه دید چجوری بچه اومد بیرون پا به فرار گذاشت خخخ تصمیم باخودت اگه تحملش داری برو

من از این صحنه ها خوشم میاد ولی رو درس و اینا بیش از حد حساسم ⁦☹️⁩

یعنی چی رو درس حساسم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
من به شدت ترسو و احساساتی هستم ولی دارم تجربی میخونم😑 پرستاریو ک اصلا نمیتونم برم  چون دختر ...

من فقط رو درس خیلی حساسم نمره ۱۹-۱۸ بگیرم اشکم در میاد یا یه اشتباه کوچیک کنم...

ولی عاشق خون و بدن انسان و سردخونه هستم 😑

2738

عزیزم اگه نمره و درس منظورت اصلا اینجوری نیست که واسه کسی مهم باشه چون کلا سه نفر اول هر کلاسی در رقابت باهمن اونم چون بعدا واسه تخصص استريت میشن وگرنه مثل مدرسه و دبیرستان نیست نمره مهم نیست و انقدر همه خوبن که واسه اون سه نفر اول بودن باید خیلی تلاش کنی اونم به نظرم ارزشی نداره چون راه های آسون تر واسه استریت شدن هست🙄 از لحاظ بقیه چیزا یکم شاید اذیت بسی مثلا تشریح یکم اوایل سخته تا عادت کنی اگه زخم و خون هم حساسی ممکنه اذیت بشی و بری دندون بهتره و حداقل زخم بدجور نمیبینی ولی اگه منظورت درسه که نه اصلااااا عین دبیرستان و اون رقابت های مسخره اش نیست بچه ها تو قید چیزای دیگه ان😁

من فقط رو درس خیلی حساسم نمره ۱۹-۱۸ بگیرم اشکم در میاد یا یه اشتباه کوچیک کنم... ولی عاشق خون و بدن ...

اینجوری نباش کنکور ربطی به نمره نداره...دانشگاه هم که اصلا ربطی نداره فقط باید قبول شی

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
تو همین نینی سایت ینفر داشت خاطره زایمان طبیعیش رو میگفت میگفت وقتی دکتر داشت رود دنیا اوردن بچه رو ...

از زایمان طبیعی بدم میاد چون باید گشاد شدن اونجا رو ببینم که چندشم میشه 😓🤢🤮

ولی جراحی رو دوست دارم

من فقط رو درس خیلی حساسم نمره ۱۹-۱۸ بگیرم اشکم در میاد یا یه اشتباه کوچیک کنم... ولی عاشق خون و بدن ...

اهاا از اون لحاظ میگی میتونی بابا

من از خونو اینا میترسم

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
هووف خدارو شکر ولی بدم میاد حلق یکی جلوم باز شه 😑 با بدنش راحت ترم 😋

بعدا بیای ببینی همه چی برات عادی میشه اگه علاقه داری سخت نگیر ولی اگه پول برات مهم تره علاقه اش دندون گزینه بهتریه چون پزشکی بعد 7 سال میشی یه GP که خب خیلی تو جامعه امروز کسی روش حساب نمیکنه بعد تازه باید 4 سال تخصص بخونی به نظر من ارزشش داره به شرط علاقه ولی اگه هدفت درآمده دندون خیلی زودتر نتیجه میده

2706