2737
2734

من تو شهرمون میگفتن ۵ .۶ نفری گرفتن چند نفرشون که همینجوری خوب شدن فقط شنیدم یکی معلم بوده چند روز بستری بوده بچه اش هم که به دنیا ااومده کرونا داشته ولی الان خوبن

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تو شهرمون میگفتن ۵ .۶ نفری گرفتن چند نفرشون که همینجوری خوب شدن فقط شنیدم یکی معلم بوده چند روز ب ...

ای وای من تو نی نی سایت خوندم یکی زایمان زودرس کرده بخاطر کرونا آنقدر می ترسم 

ای وای من تو نی نی سایت خوندم یکی زایمان زودرس کرده بخاطر کرونا آنقدر می ترسم 

نگران نباش خدا بزرگه .بعضیا ۷ب حتما مریضی پیش زمینه ای دارن.منم باردارم خیلی نگرانم ولی توکل برخدا

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
نگران نباش خدا بزرگه .بعضیا ۷ب حتما مریضی پیش زمینه ای دارن.منم باردارم خیلی نگرانم ولی توکل برخدا

روزای پراسترسیه

البته من خودم تصمیم گرفتم توی این اوضاع باردار بشم الان هم پشیمون نیستم ولی خب برای نی نی هم می ترسم دیگه ایشالا همه به خوشی زایمان کنن نی نیا شونو بغل کنن ❤️

2738