2737
2734
عنوان

پای بچم سوخته چی بزنم خوب بسه

549 بازدید | 70 پست

دوبار بردمش دکتر اصلا فایده نداره انگار روز ب روز بدتر میشه کلی پماد زدم وازلین زدم روغن زیتون و کنجد زدم اصلا فایده نداره خیلی اذیت میشه چن وفته هم کلا پوشکش نمیکنم و تو خونه ازاده ولی خوب نمیشه

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

پماد بتامتازون چشمی.حتما چشمی ها بخر.اب روی اتیشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سودو کرم معجزه میکنه

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن
2731

اول مارک پوشکش رو عوض کن

شربت آلومینیوم ام‌جی بگیر تکونش ندین آبشو خالی کنید اون مایع سفید رو بزن به پاش 

یک شبه خوب میشه

به هر کی گفتم بچه اش یک شبه خوب شد

برا دختر خودمم نتیجه داد

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
از داروخانه بخرم ؟

سیسمونی فروشی ها دارن

۱۵۰ تومنه

اونی‌‌ که من گفتم امتحان کن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
اول مارک پوشکش رو عوض کن شربت آلومینیوم ام‌جی بگیر تکونش ندین آبشو خالی کنید اون مایع سفید رو بزن ب ...

اصلا پوشکش نمیکنم باشه اتفاقا دارم از اونا میزنم باشه

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
اول مارک پوشکش رو عوض کن شربت آلومینیوم ام‌جی بگیر تکونش ندین آبشو خالی کنید اون مایع سفید رو بزن ب ...

چه جالب 

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
چه جالب 

اره سوختگی هایه شدید رو هم یک شبه خوب میکنه

آلومینیوم قابضه جمع میکنه

سلام عزیزم این سه تا پماد رو دوره ای بزن حتما خوب میشه پای بچه ی منم با هیچی درستم نمیشد با اینا زود خوب شد

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘

حتما امتحانش کن

نشاسته با اب ولرم حل کن غلیظ باشه بزن قسمت سوختگی بعد که خشک شد روش وازلین بیاد بزن نکشی که نشاسته پاک شه بعد پوشکش کن

این عالیه بچه خودم از ادرار سوختگی زخم شده بود با این روش ۲۴ساعته خوب خوب شد

اگر از بلندای آسمان بترسی،هرگز مالک ماه نمیشوی🌛
2706