2733
2739

سلام.خانوما میدونم الان همه میان میگن غلطه و این جور حرفا .اما عزیزان بعضی وقت ها ادم مجبوره ؟حالا خودتون و اطرافیان رفتین تا حالا؟نتیجه داشته ؟

یکی ازفامیلا ما خیلی سال پیش  واسه داداشش که دیوونه شده بود رفته بودن گرفته بودن خودشون که میگن واقعا تاثیر داشت .اما من باورم نمیشه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما ی سرچ بزن این همه مردم ناله میکنن نمیدونم شنیدی یا ن میگن تو سد کرج دعا میریزن مردم هر روز بدبخت ...

وای واقعا؟ پس چیه میگن هر دعانویسی کارش خوب نیست ؟  بنظرم که واقعیت داره الان شاید یک سریا بگن این اگاهی نداره و فلان اما دانشجو دکتری از یک دانشگاه خوبم و از کمبود علمش نیست که اعتقاد دارم واقعا بنظرم موثره

2738
وای واقعا؟ پس چیه میگن هر دعانویسی کارش خوب نیست ؟  بنظرم که واقعیت داره الان شاید یک سریا بگن ...

من خودم دوسال پیش توی 26 سالگی تا مرگ رفتم حتی به خانوادم وصیت کردم آزمایش هام همه خوب بود هیچ دکتری نمیفهمید. تا وقتی شوهرم و مادرم رفتن برام دعا گرفتن کلا اومدم خونه و خوب شدم. وجود داره غیرقابل انکاره. 

من خودم دوسال پیش توی 26 سالگی تا مرگ رفتم حتی به خانوادم وصیت کردم آزمایش هام همه خوب بود هیچ دکتری ...

یک سری ها انقد ادمو میترسونن انرژی منفی میدن که حد نداره . .مثلا میگن ک دعا گرفتیم پای یک سری چیزا باز شد یا اوضاع بدتر شد و اینحرفا

2706