2737
2734
من نگفتم خوبه چتونه شماها😂😂😂ميگم انگار خود مردا خيلي خوبن ك از زنشون توقع دارن اينجوري باشن ...

قدت چنده وزنت چقدره؟؟

من 160 و 51.5 وزنمه دوست دارم 48 شم

خدایا میدونم خواسته مو اجابت کردی و میکنی و راه و خودت برام باز میکنی میدونم قراره برام معجزه ها بکنی و من به همه ی دنیا داد بزنم بگم تو بی همتای بخشنده ای خدایا میشه دل منم شاد کنی،تو الرحمن الراحمینی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نگفتم خوبه چتونه شماها😂😂😂ميگم انگار خود مردا خيلي خوبن ك از زنشون توقع دارن اينجوري باشن ...

این جمله که مردا خودشون خیلی خوبن توقع دارن زنشون اینطور باشه

همین معنیو میرسونه.به هرحال بیخیال😊

2731
این جمله که مردا خودشون خیلی خوبن توقع دارن زنشون اینطور باشه همین معنیو میرسونه.به هرحال بیخیال😊

نگفتم مردا خوبن😂

گفتم خيال ميكنن خودشون همه چي تمومن ك اين توقع رو دارن دلبررر

🖤🖤🖤🖤🖤🖤
خودشون انگااار خيلي خوبنننن ك توقع دارن ماااا اينجوري باشيممم😏😏😏

اخه اینم زشته 

دوس ندارم من 😐
😐😐

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
نگفتم مردا خوبن😂 گفتم خيال ميكنن خودشون همه چي تمومن ك اين توقع رو دارن دلبررر

باشه دلبر😊

2738
این اندام الان کجاش خوبه؟؟؟ تو کل دنیا به این میگن بی ریخت اصلا تناسب اندام نداره

کارداشیان و خیلی از آدمهای پولدار که جذابیتشون هم معروفه دارن با هزارتا عمل خودشون و این ش

کلی میکنن  ب خاطر همیناست ب پاهای لاغر من میگن انبردست   خوش ب حالشون 

الهی العفو