2726

حالم بهم خورد کلی چربی آویزونه ازش

خدایا میدونم خواسته مو اجابت کردی و میکنی و راه و خودت برام باز میکنی میدونم قراره برام معجزه ها بکنی و من به همه ی دنیا داد بزنم بگم تو بی همتای بخشنده ای خدایا میشه دل منم شاد کنی،تو الرحمن الراحمینی   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مرسی خوشحالم کردی😁🤗 برم یه پیتزا سفارش بدم

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
خودشون انگااار خيلي خوبنننن ك توقع دارن ماااا اينجوري باشيممم😏😏😏

این اندام الان کجاش خوبه؟؟؟

تو کل دنیا به این میگن بی ریخت اصلا تناسب اندام نداره

خدایا میدونم خواسته مو اجابت کردی و میکنی و راه و خودت برام باز میکنی میدونم قراره برام معجزه ها بکنی و من به همه ی دنیا داد بزنم بگم تو بی همتای بخشنده ای خدایا میشه دل منم شاد کنی،تو الرحمن الراحمینی   

والا زناشون اینجوری باشن میگن چقد چاقی 😐مال مردمو دوس دارن 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706