2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مطبشون کجاس؟ تجربه ای خودتون دارین؟

والا اکثر فامیلامون پیشش رفتن و در مورد زایمانش که مسدونم عالیه

جدیدا مطب زده بیمارستان امام و که میدونم هست ولی مطبش فک کنم امیر مازندرانیه

ما درد خویش را به خدا هم نگفته ایم                          تا نشکنیم پیش کسی حرمت شما...🦋
شما هم ترشح سبز دارین؟ چن ساله درگیرین؟

آره عزیزم الان ۶ سال میشه درگیرم ولی عقونتم کامل خوب نمیشه گاهی ی ذره کم میشه ولی خوب نمیشه اونم بعد کلی دارو مصرف کردن از چیزی نتیجه ای نگرفتم

2738
آره عزیزم الان ۶ سال میشه درگیرم ولی عقونتم کامل خوب نمیشه گاهی ی ذره کم میشه ولی خوب نمیشه اونم بعد ...

عزیزم درخواست دوستی دادم قبول میکنین؟ شما هم اگه حواب گرفتین به منم بگید؟ منم ۵ ساله در گیرم. ساری هستین؟ تا حالا چه جیزای استفاده کردین؟ ببخشید زیاد سوال میپرسم دیکه واقعا نابود شدم از این ترشحات

عزیزم درخواست دوستی دادم قبول میکنین؟ شما هم اگه حواب گرفتین به منم بگید؟ منم ۵ ساله در گیرم. ساری ه ...

قبول کردم عزیزم.نه الان نیستم ی ۴ سالی اونجا بودم.تو پیام دوستی واست می‌نویسم طولانیه 

منم ی زمانی ساری بودم سمت امیر مازندرانی    

😍 منم یه مدت اونور زندگی میکردم الان فرهنگ هستم من مازندرانی نیستم ولی ساری برای زندگی قشنگه

ما درد خویش را به خدا هم نگفته ایم                          تا نشکنیم پیش کسی حرمت شما...🦋
😍 منم یه مدت اونور زندگی میکردم الان فرهنگ هستم من مازندرانی نیستم ولی ساری برای زندگی قشنگه

دور دور فرهنگ زیاد رفتم دانشجو بودیم   روزای خوبی بود دل آدم تنگ میشه الان واسه ساری

چه جالب. منم مازندرانی نیستم همسرم ساروی هستن اومدم ساری

مام سر کار پدر بزرگم مهاجرت کردیم اومدیم ساری😀 اصلمون  اصفهونیه

2706