2737
2734

صوفی با دعا نویس فرق داره ، توی گوگل سرچ کن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

صوفی دعا نویس نیست... ملت عشق رو بخون متوجه میشی

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابابزرگ من که الان فوت کرده خدا بیامرزتش مارگیر بود بعدشم هرکی تو خونش ماری چیزی میدید میگفتن برید به فلانی بگید توی آب دعا بخونه فوت کنه تو آب بعدش اون آب رو میریختن دور اطراف خونه تا دیگه مار عقرب یا حیوونه گزنده نزدیک خونه نشه به این افراد میگن صوفی که طبق گفته ها جدشون سلیمان نبی بوده ما صوفی به این میگیم

2731
خب بلخره با اجنه سرو کار داشتن اره؟ 

بعید میدونم

فکر کنم چیزی که من خوندم با اونی که شما میگی اصلا دوتا آدم متفاوت هستن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹