2733
2739
شرایطشون خیلی خیلی فرق میکنه با ی دختر ک مجرده و تا بحال ازدواج نکرده و دکترا داره چون موقعیت های ی ...

انگار اینا از سالها قبل عاشق هم بودن،جاریم بعد بچه دار شدنش ادامه تحصیل داده و دکترا گرفتع 

من نمیدانستم معنی هرگز را،توچرا باز نگشتی دیگر   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

نه چون پزشک ها خیلی جوگیر هستن و فک میکنن محل کارشون دنیاست خودشون خدان هیچ شغل دیگه ای هم تو دنیا وجود نداره

کاربری های ترکیده شامل:برکه ۶۵. ننا. دریااااااا لازم ب ذکر است کاربری ها بابت بحث های سیاسی ترکیده والا یه کلمه گفتیم رفتیم رو هوا شما نکنید حیف کاربریتون❤

زن عموی من دکترا داره شوهرش سوم راهنمایی. البته بگما اونم سیکل بود خونه عموم به این تحصیلات رسید . خیلی هم عاشق همن

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

من فوق لیسانسم ،شوهرم دیپلمه،ولی خدا رو شکر با درک و سطح فکرش مشکلی ندارم،فهمیده و پخته رفتار میکنه، فقط یه وقتا اختلاف نظرهایی هست که بین همه ی زوجها هستش،سطح شعور و فرهنگ ربطی به تحصیلات نداره،تحصیلات میتونه اهرم کمکی باشه ولی اینطور تیست که بگیم هرکه تحصیلاتش بالاست شعورش هم بالاست و هرکی مثلا دیپلمه هست ببخشید بی شعوره

یعنی استارتر پزشکه و با ی دیپلمه  ازدواج کرده ؟؟؟ اگه اینطوره ک دیگه نظر سنجی و تاپیک زدن ...

این بنده خدا همش دنبال تایید دیگران هست برای این کارش. احتمالا پشیمون شده .دیگه حالا منفی گفتن ما تاثیری نداره جز اینکه زندگیش خداب بشه

انتقادپذیر باش دوستم
2706