2737
2734

لطفا بگید چی بخونم؟؟؟ چه سوالاتی میپرسن

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!
آسونه

مثلا چی بخونم؟؟؟ 

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا چی بخونم؟؟؟ 

تو گوگل بزنی میاره واست

سرچ کن سوالات مصاحبه فرهنگیان

اگه از لحاظ مذهبی متوسط هستی میتونی جواب بدی

یکم قرائت قرآن داره و یکم سوالات احکام و اسم امام جمعه شهرتون و..

سراغ کسی رو هرشب بگیر، که اگه یه شب نبودی ، کل شهرو دنبالت بگرده🤍️  "A"
2731
اردو بچه بیش فعال چند تا سوال تخصصی رشته قبولیت اگه بری سر کلاس ببینی مبحثی که باید درس بدی عوض ش ...

ممنون میشم با جزئیات بگید چی بخونم؟؟؟ 

مثلا احکام رو بلد باشم؟؟؟ 

کلا چه کتابی بخونم

2740
از من اینا رو پرسیدن با چادر برو یکی دوبار مسجد محل برو اسم پیش نمازتون رو بلد باش

اسی اینم خیلی مهمه

میگن نناز بخون وصو بگیر

و حتما چادرو جوری سر کن ک چادریا سر میکنن

چون بعصیا الکی سر میکنن و مخصه

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه

هرچی مسائل شرعی و مربوط به احکام بخون، درباره مسیر راهپیمایی ها اگه شرکت کردی میپرسن و براشون مهمه، تدریس قراره بکنی که باید درسنامه نوشتن بلدی باشی و طبق ساحت ها باشه تدریست، یکم سوالای روانشناسی طور میپرسن بشناسنت، تو گوگل سرچ بزن میاره کامل تو کانالای تلگرامیم زیاده

هرچی مسائل شرعی و مربوط به احکام بخون، درباره مسیر راهپیمایی ها اگه شرکت کردی میپرسن و براشون مهمه، ...

من پرورشی بودم به نظرتون در مورد آموزش نماز و احکام و وضو ممکنه بگن تدریس کن؟؟ 

2706