2733
2739
عنوان

بیاید ختم صلوات بزاریم +حاجتروایی

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 217 پست
100 تا به نیت حاجت دل @شانسی   @بالکبابی   @فندوق10   @بانورهایی97   ...

چطوری تگ میکنی عزیز؟؟

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
100 تا به نیت حاجت دل @شانسی   @بالکبابی   @فندوق10   @بانورهایی97   ...

آنا جون برات ختم صلوات گزاشتم امروز

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای گام ممنونم میشم برای مریضای بدحال منم دعا کنید منم ۱۰۰ صلوات برای زهره جان هم ختم صلوات تو گروه گزاشتم هر کی ختم صلوات دعا خووست در خدمنتم امضام

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
دوستای گام ممنونم میشم برای مریضای بدحال منم دعا کنید منم ۱۰۰ صلوات برای زهره جان هم ختم صلوات تو گر ...

دوست عزیزم خواهش میکنم بگو منم دعا کنن .. مشکلم رفع شه .. صلواتو ب چهارده معصوم هدیه کنن و آقا ابولفضل ... منو خیییلی دعا کن .. ممنونم ازت 

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
2728
دوست عزیزم خواهش میکنم بگو منم دعا کنن .. مشکلم رفع شه .. صلواتو ب چهارده معصوم هدیه کنن و آقا ابولف ...

چشم عزیزدلم برات ختم صلوات گزاشته بودم الان میگم هدیه کنن به ۱۴معصوم و آقا ابولفضل ان شالله حاجتروا بشی

آنا جون برات ختم صلوات گزاشتم امروز

الهی خیر ببینی گلم 🌻 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 

اتفاقا شدیدا به دعا نیاز دارم

یک اتفاقی، میخام اگر صلاحم هر چه زودتر انجام بشه. 

واقعا ممنونم 🌺 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
چطوری تگ میکنی عزیز؟؟

اول@میزاری بعد بدون فاصله چه به فارسی چه به انگلیسی اسمشون مینویسی

وقتی آبی شد یعنی درست

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
دوستان تگ کردنو یکی بهم یاد میده 🥴

اول @ بزار

بدون فاصله بنویس آناعشق

چند بار رو اسم من امتحان کن

2740

114 تا به نیت حاجت دل @تیناز71   @اعتصامی   @دایناسور_صورتی   @nazpari95   @همتا69  

انشاالله حاجت دلشون روا بشه الهی آمین 🤲 

114 تا به نیت حاجت دل @mohadese1379  

@moon74  

@mahimahi73  

@nargggges  

@rahaa98  

انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 

114 تا به نیت حاجت دل @مائده6525221   @جوجههههه   @گابی   @ردمنا   @dokhi75  

114 تا به نیت حاجت دل @تیناز71   @اعتصامی   @دایناسور_صورتی   @nazpari95 & ...

سلام خواهر خوبم عزیزدل  یک دنیا ممنونم الهی حاجت روا بشی به حق امام حسن مجتبی علیه السلام 🙏💛💚🍁🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

114 تا به نیت حاجت دل @"پولدار"  @سینوس    @فرانک20    @زویش    @7679saram  

114 تا به نیت حاجت دل @mohadese1379   @moon74   @mahimahi73   @nargggges ...

ممنونم  ازت مهربون جان   خداخیرت بده.

منم 100تا صلوات میفرستم ب نیت حاجت دل سمانه خانوم 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )