2726
عنوان

بیاید ختم صلوات بزاریم +حاجتروایی

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 217 پست
حتما عزیزم .ان شاءالله  بزودی دلت شادشه⚘⚘

ممنونم 😔 ان شاء الله 

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
۱۱۴ تا

ممنون عزیزم.. ان شاءالله حاجت دلت روا شه .. به حق حضرت زهرا (س)

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

5صلوات

ممنون ک شرکت کردی خانمی ... ان شاء الله حاجتروا شین... مارو هم دعا کن... 

2728
امیدوارم دلت شاد شه .. هییچ چیزی مثل خیال راحت نیس .. دعا میکنم برات قلبت پر بشه از حس خوب و دعاهات ...

ممنونم گلم 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
@چمنگل     @سروکاج  مهتاب جان  @میترااصلانی  @خلگوشی،جون   @ ...

سلام 

مررررسی دوستم💋💋💋

ببخشید کم میفرستم

الهی به حق حضرت علی  اکبر حاجت دل استارتر و اعتصامی عزیزم روا بشه..الهی  آمین🌹

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها  وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک
🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین