2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دامستوس

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care
2731

دستشویی ماهم اون جوری بود چندین بار هر ۳ روز یک بار با جرم گیر مارک (مَن)شستم هر بار ۱ لیتر استفاده میکردم 

جرم گیر رو خالی میزدم 

و کل در و پنجره های خونه رو هم روشن میکردم زمستون بود پنکه میزدم که بو بره

خداجونم مرسی که چراغ خونمو روشن کردی و دو تا فرشته ی مهربون بهم دادی ❤❤❤❤❤
دستشویی ماهم اون جوری بود چندین بار هر ۳ روز یک بار با جرم گیر مارک (مَن)شستم هر بار ۱ لیتر استفاده ...

منکه خسته شدم ازدستش.کاش سفیدبودباوایتکس تمیزش میکردیم

خداجونم ممنونم بابت مهربونیات
2738
سلان عزیزم خوبی؟ به سلامتی رفتی سونو؟ 

سلام عزیزم ممنون توخوبی؟آره رفتم کاش نمیرفتم بدتراسترسی شدم گفتن چون وزن یکی ازبچه هاکمتره بعداامکان داره مشکل ایجادشه برام

سلام عزیزم ممنون توخوبی؟آره رفتم کاش نمیرفتم بدتراسترسی شدم گفتن چون وزن یکی ازبچه هاکمتره بعداامکان ...

سلام عزیزم قربونت بد نیستم . نگران نباش وزن ک مشکلی نیست ان شاالله رشد میکنن هردو باهم . راستی ان تی درست بود احتمال جنسیتش که برات گفته بود؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
سلام عزیزم قربونت بد نیستم . نگران نباش وزن ک مشکلی نیست ان شاالله رشد میکنن هردو باهم . راستی ان تی ...

آره عزیزدرست بودگفت هردودخترن

ای جانم سلامت باشن ان شاالله . نگران چیزی نباش فک نکنم اختلاف وزنشون مشکل جدی باشه. دکتر نگفت از چه ...

سلامت باشی.گفت چون جفتشون مشترکه امکان داره که اختلال خونرسانی بینشون پیش بیادکه یکی کوچیکتره

ای جانم سلامت باشن ان شاالله . نگران چیزی نباش فک نکنم اختلاف وزنشون مشکل جدی باشه. دکتر نگفت از چه ...

مال توهمسان یاغیرهمسان؟

2706