2733
2734
عنوان

کیا دلشون برای مجردیشون تنگ شده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 38 پست
اینکه دلم زده شده از متاهلی نه دوس دارم  ولی اره بعضی وقتا با دوستام حرف میزنم میگیم چرا زود ت ...

تو فک کن من مجرد بودم دوران دانشگاه...سه نفر بودیم چقدر خل بازی در میاوردیم و شاد بودیم...چقدر از ته دل میخندیدیم یادش بخیر

دوستت دارم و همین جمله خبری کوتاه؛ بزرگ ترین خلاصه تمام عاشقانه های جهان است.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من منم دلم لک زده واسه یه ساعت از دوران مجردیم چقدر خوش بودیم کاش هیچ وقت تموم نمیشد😭😭😭

دقییییییقا روزایی که میخوابیدم مامانم شام و ناهار خوشمزه درست میکرد😭

2728
21

خیلی سنتون پایینه واسه این ک تصمیم بگیرید ک اصلا ازدواج نکنید

اگه یکسی بیاد توی زندگیتون ک عاشقش باشید

و نتونید حتی ی لحظه دوریشو تحمل کنید

آرزو میکردید ک ای کاش زودتر از اینا متاهل میشدم

دقییییییقا روزایی که میخوابیدم مامانم شام و ناهار خوشمزه درست میکرد😭

وای روزای که فقط فکر و ذکرت آرایش و تیپ زدن و گشتن با دوستامون بود چقدر کیف میداد از سرکار میاومدی ناهار آماده میخوردی میخوابیدی تا غروب اصلا نگران گرونی نبودیم ولی الان چی همش گرونی همش مسئولیت برنجی که ما میگرفتیم الان شده کیلویی ۳۳ تومن مجبوریم عوضش کنیم تخم مرغ شده ۴۰ تومن اعصابم خرابه بخدا

وای روزای که فقط فکر و ذکرت آرایش و تیپ زدن و گشتن با دوستامون بود چقدر کیف میداد از سرکار میاومدی ن ...

دقییییقا نگرانی هیییچیو نداشتیم...چقدر با داداشم کل کل میکردیم و میخندیدیم...روزایی ک مریض بودی با خیال راحت استراحت میکردی مامان بیچاره بهت میرسید ای خداااااا

2740
تو فک کن من مجرد بودم دوران دانشگاه...سه نفر بودیم چقدر خل بازی در میاوردیم و شاد بودیم...چقدر از ته ...

هر دورانی یه خوشی خاص خودشو داره دیگه..خوبه از هر لحظه زندگی خاطره خوش بمونه واسه ادم

هم مجردیم خوشی خودمو داشتم شکر خدا الانم زندگی خوبی دارم.بابتش ممنون خدام

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍

مجردم،دانشجوام،وااااقعا دارم لذت میبرم 😅 دقیقا دوتا دوست خل و دیوونه تو دانشگاه دارم کلا زندگی به شوخی خنده میگذره،اگه راه داشت هیچوقت ازدواج نمیکردم 😐😂 ولی خب در آخر شوهرم میدن 😑😂

2706