2737
2739

واقعا بعضی وقتا خیلی اعصابم خورد میشه ک بقیه نظر میدن راجع به خیلی چیزا.مثلا یکیش همین ک چقد لاغری چقد چاق شدی...اخه ب تو چ ربطی داری انگار خودت بی عیب و نقصی...مثلا یکی از دستپخت یکی دیگه بد میگه حالا خودشم بلد نیس غذا درست کنه ها.یکی ب تمیزی خونه ی یکی دیگه گیر میده ک خونه اش صدبرابر بد تره...

❤ خوشا به بخت بلندم که در کنار منی...                         تو هم قرار منی...هم تو بی قرار منی...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ساده چون بی فرهنگن

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2731
بیاین شمام از این چیزا مثال بزنید بگید چجوری برخورد میکنید

میسپارم به همسرم . اونقدر قاطع و با احترام جواب میده که طرف دیگه جرات نمیکنه اظهار نظری در اون مورد بکنه

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
بعضیا واقعا نمیفهمن و نمیفهمن ک حرف اضافه میزنن باید بهشون بگی 

اخه میگی باد جا میکنن ب خودشون😑

❤ خوشا به بخت بلندم که در کنار منی...                         تو هم قرار منی...هم تو بی قرار منی...❤
2738

چون هیچ تفریحی ندارن

نشستن خونه کف کردن

بهدم میبینن یکم سرک بکشن تو زندگیه این و اون هم خرجی نداره 

هم حوصلشون سر نمیره

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده

موکت آشپزخونرو عوض کن 

دستگاه آبمیوه گیریتو بذار بالی کابینت میگم هرروز استفاده میکنیم میگه هرووز بیار پایین دوباره ببر بالا 

تاید و اونجوری بریز 

وسیله پلاستیکی ها تو ماه به ماه عوض کن 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

منم خونه مامانم دوشک میدوختم برا اولین بار ..

همسایشون اونجا بود هی میگفت سوزن از اون ور بگیر  اینجوری کن اونجوری نکن 

خلاصه اخر کار اومد نشست فکر کردم الان چقدر وارده دیدم اصلااااا هیچی بلد نیست😒😒😒

واقعا چرا اینجوری ان؟؟؟

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
2706