2733
2734
عنوان

تنفر از همسر

358 بازدید | 27 پست

سلام دوستان پنج ماهه زایمان کردم توی این پنج ماه خیلی زجر کشیدم افسردگی شدید گرفتم طوری که الان هیچی خوشحالم نمیکنه مشکل منم بچه ننه بودن و دهن بینی همسرمه خونوادش همیشه پرش میکنن و دعوامون میشه بعداز زایمان مادرم اومدم پیشم ولی اینقدر خونوادش پرش کردن که همسرم با مادرم بداخلاقی وکم محلی میکرد طوری که مادرم توی اون ده روز ۵ کیلو کم کرد الان من دیگه با خانوده ی همسرم سرد شدم طوری که اصلا دلم نمیخواد ببینمشون هر روز هم باشوهرم دعوا دارم دیشب میخواستم بچم روبردارم و برم که گفت با بچه حق نداری بری گفتم تا۷ سالگی ماله منه گفت همتون رو بدبخت میکنم اینقدر زجرم دادن که طولانی میشه بگم فقط یه دونه میگم بقیش رو حدس بزنید زیر چشای من یکم پف داره پارسال مادر وخواهرش بهم گیر دادن برو زیر چشات رو عمل کن اینقدر تحقیرم کردن همیشه پر از عقده شدم شوهرمم همیشه طرف اونارو میگیره وتادعوامون میشه زنگ میزنه بهشون میگه بیان خیلی خسته امتورو خدا آرومم کنید

دوتا تاپیک پشت هم تنفر از همسر😑

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ارع  خدا همه شوهرای بد و ادم کنه

من مجردم بخدا این چیزا رو میبینم میترسم از ازدواج

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2738

قبل بچه هم از شوهرت متنفر بودی؟ 

بشین فکر کن اگه قبلا اینجوری نبودی بدون افسردگی بعد زایمانه و حساس شدی

البته رفتاراشون واقعا زشته ها

ولی شما قبلا هم داشتی با این مرد زندگی میکردی

الان آینده ی بچه تو خراب نکن

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
بچه ننس دیگه درست هم نمیشه کامل میفهمم چی میگی 

آب هم میخوریم زنگ میزنخ به مامانش میگه اب خوردیم ازش متنفر شدم سه سال تحمل کردم دیگه حوصلش رو ندارم پسرم دیشب دعوای مارو دید گریه میکرد خیلی پسرم فقط نج ماهشه الهی بمیرم

2706