2733
2739
عنوان

حالم از شوهرم بهم میخوره😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 73 پست
😂😂😂الان از دستش عصبانی  عزیزم یکم استراحت کن بهش فک نکن انشاا...مشکلتون حل میشه

ی بار بهش خیانت کردم....

دوست پسر دوره مجردیم بود ک فهمید متاهلم ولم کرد از اون ماجرا یک سال و خورده ای میگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راحت بهش بگو وظیفه من نیست خرج تو رو بدم. وظیفه توسعه برای من خرج کنی. بعدشم بگو اومدی هتل؟! هیچ کار ...

بخوره تو سرش الان بهش گفتم خوردی ظرف هاشو بشور بعد صد بار گفتن رفت شست اونم چ جوری یجوری ک انگار میخواست ظرف ها رو بشکونه

یکی از دوستام همچین مشکلی داره بهش گفتم تا ازواج نکردی طلاقتو بگیر چون پسره بیشتر از 12 میلیون از خونوادش کشیده خرج خونواده خودش کرده و حتی یه هزاری هم به نامزدش نمیده 😐😐😐😐😐

تو مشاوره خیلی به مرد خسیس هم اشاره شده که باهاش ازداج نکنن

2728
خوب طلاقتو بگیر برو معطل چی هستی

اگه از ابرو و زندگی بعد طلاق و اینکه بعدش یکی گندتر از این نصیبم نشه چون به هر حال مهر مطعلقه خورده رو پیشونیم ولش کرده بودم رفته بودم.....

اصلا چندشم میشه بهم دست بزنه

ی بار بهش خیانت کردم.... دوست پسر دوره مجردیم بود ک فهمید متاهلم ولم کرد از اون ماجرا یک سال و خورد ...

کار خیلی اشتباهی کردی اگه قصدت ازار همسرت بوده یا انتقام بوده بدترین راه انتخاب کردی

اگه یه سگ گازت بگیره شما هم گازش میگیری؟؟؟

خدایی نکرده دور از جون همسرت نمیخوام ایشون به سگ تشبیه کنم فقط منظورم اینه واسه حمایت از خودت هرکاری نکن

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
2738
کار خیلی اشتباهی کردی اگه قصدت ازار همسرت بوده یا انتقام بوده بدترین راه انتخاب کردی اگه یه سگ گازت ...

بهم محبت نکرد خیلی ازارم داد حاضر بودم اگه دوست پسرم واقعا میخواستم واسه همیشه شوهرمو ول کنم

ن اپارتمان داشتم اجاره میگرفتم خانواده من خیلی ثروتمندن .... ادم های خیلی کله گنده این  من چ ...

روز خواستگاری باید این فکرو میکردی نه الان.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
ببخشید شوهر باید به زن خرجی بده ن زن به شوهر 😐 این جوریم ک ایشون میگه ی دفعه دو دفعه نیست کارشون هم ...

خب عزیزم گاها پیش میاد به فرض مثه مثلا ماشین خراب میشه 

مرد کلا پول خرجی اون ماه و باید بابت تعمیر ماشین بده 

خب از پول تو جیبی های زن میگیره واسه خرج زندگی شون 

زندگی مشترک که پول من و تو نداره 

البته بستگی به رفتارو جنبه مرد هم داره 

خدایا شکرت 🙏🏻
2706