2733
2734
عنوان

چرا من از عشق متنفرم؟!

1127 بازدید | 26 پست

چرا فکر میکنم هر مردی که میگه عاشقه واقعا عاشق نیست واصلا عشقی وجود نداره وهمه چیز درباره عشق دروغه وهیچکس عاشق من نمیشه  

یعنی ممکنه روزی کسی عاشقم شه؟!عاشق کسی که به عشق هیچ اعتقادی نداره

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتي دوران مجردي بياي ني ني سايت عشق كه هيچي نفرت از مردا هم نرمال عزيزم .

اينجا يكي در ميليون زني مرد خوب داره و مياد تاپيك مثبت ميزنه .

منكه متاهلم از جوش فراريم!!!

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
وقتي دوران مجردي بياي ني ني سايت عشق كه هيچي نفرت از مردا هم نرمال عزيزم . اينجا يكي در ميليون ...

شایدم حق باشماست تاثیرات سایته نمیدونم چرا انقدر از مردا متنفرم این کار درستی نیست اما حس میکنم همشون درحق زنا بدکردن

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است
2738

شاید چون انقدر بدشانس بودی که واقعی اش رو ندیدی و انقدر خوش شانس بودی که غیر واقعیش رو تشخیص میدی

همه طعم نان داغ و تازه رو دوست دارن ولی وقتی کسی به عمرش بجز نان کپک زده و بیات ندیده اگر عاقل باشه از نان بیزار میشه اگر مثل درصدی از خانمها و آقایان ارتباطش با واقعیت قطع شده باشه تلقین میکنه این نان فاسد عالیه و به بقیه هم اصرار میکنه  

منم مثل تو فکر میکردم که همش پسرا دروغ میگن و میخوان مخ بزنن تا وقتی که ازدواج کردم و از نزدیک دیدم نه همسرم دوستای همسرمو میگم ک مثلا مجردن تو جمع نشستیم استوری طرفو چک میکنه حالش بد میشه از خونه میره بیرون عشق و از چشماشون میبینم و میفهمم پسرا هم خیلی احساساتی ان تو پیامای شوهرم با دوستانش میبینم

😎😎😎
شایدم حق باشماست تاثیرات سایته نمیدونم چرا انقدر از مردا متنفرم این کار درستی نیست اما حس میکنم همشو ...

شك نكن  عزيزم

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
از عشق متنفری چون عشق واقعیو تجربه نکردی

من 11 سالم بود پسر یکی اقوام وقتی میرفتم خونشون تا صداش میومد قلبم رو هزار میزد یهو دلم میلرزید دست و پام لزرش پیدا میکرد رنگم میشد زرد نمی تونستم باهاش حرف بزنم زبونم بند میومد😃😂😂 آیا عاشق بودم من؟

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
2706