2733
2734

خیلی ها گرفتن اونم یکی مثل بقیه

من بلد نیستم عاشق کسی باشم که اولویتش نیستم؛بلد نیستم چشم به گوشی بدوزم و دلشوره بگیرم. اسمش را بگذارید خودخواهی... ولی من این خودخواهی را به اداهای عاشقانه ای که هیچ احساسی پشت سرش نیست ترجیح می دهم! من برای خودم گل میخرم؛چای دم می کنم؛میز شام می چینم؛اما منتظر کسی نمی مانم؛ نه این که خسته شده باشم اما وقتی دلم برای کسی تنگ شود که دلتنگی اش را باور نمی کنم؛ فکر می کنم که دارم به خودم خیانت می کنم ..تا خودت را دوست نداشته باشی؛ کسی باور نمی کند که هستی و بودنت با نبودنت فرق می کند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیادبرام مهم نیست چون شخصیت مغروروخودشیفته ای داشت کلا اگه خواننده مهربونی میگرفت قطعاناراحت میشدم

از ظاهر خشک و مغروره و قتی زیاد دنبالش میکنی میبینی اونطور نیست

شوهر دختر عمم گرفته از بس حالش بده گلوش سوراخکردن برای تنفس

😔😔😔😔خدایا کمکش کن دوتا بچه کوچک داره

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2728
2738

کسی که گفتی مغرور خودشیفته است اصنم این طوری نی خیلیییییییییییی هم مهربون 

یکی دیگه امگفت فک کردم یکی از اسطوره ها کرونا گرفته ببین رهام اسطوره خیلیاااااا است پس حق نداری توهین کنی 

رهام خیلی قویه و میدونم کرونا رو شکست میده 

به امید بهبودی پرنده ی شکست ناپذیر       

خب امیدوارم زودتر خوب بشه تو یه روز کلی آدم کرونا میگیرن اینم روش

اینا دروغی میگن که بیان بالا یه مدت معروفیت شون خوابید گفتن چیکار کنیم چیکار نکنیم بگیم کرونا ...

زود خوب  میشه ولی اصن خواننده خوبی نبود تقیلد از خوانندهای ... و مغرور بودن کار دست ادم میده امیدوارم خوب بشه 

ولی خب اونم بشینه تو خونه والا کی گفته تو این کرونا بری گشت و گذار؟

.Ap.
اینا دروغی میگن که بیان بالا یه مدت معروفیت شون خوابید گفتن چیکار کنیم چیکار نکنیم بگیم کرونا ... ز ...

باید از شما اجازه بگیره ؟ 

بعدشم من خودم یه زمانی طرفدارشون بودم به هیچ وجه نه تقلید کردن نه مغرور بودن (اینرو یه مشت هیتر عقده ای دنبالشون در آوردن ک تکذیب شد)

ایشون یه خواننده خودساخته هست ک از بچگی شروع به کار کرده به 5 زبون دنیا مسلط به فوق لیسانس و یه لیسانس  داره خیلی جاها  با پستایی که میزان به من و امثال من امید برای زندگی میدادن من از مسیح و ارش متنفرم ولی دلیلی نمیبینم با تهمت  و دروغ  بهشون توهین کنم چون قطعا اونا هم طرفدار دارن ...دوست عزیز

2706