2733
2734
عنوان

شوهرم وسایلامو شکوند

| مشاهده متن کامل بحث + 7645 بازدید | 167 پست
دندش نرم بره دوباره بخره نمیدونن ظرف چقدر گرون شده دیشب با خواهر شوهرم برای خرید جهیزیه وحشتناک ...

بخدا زودپز دوقلو ها پارسال ۱و خرده ای شد

مامانم چندین بار قبلا بم گفته بود خیلی احتیاط کن برا سرش شدیدددد گرون شده

سرش بخوره حقشه باید پول بده حالا تا دندش کش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خوب نیس ادم دعواهای بینشون بره ب بقیه بگه.دوروز دیگه اشتی‌میکنن.اونوقت فقط ذهنیت بد برای بقیه ...

چرا باید بریزه تو خودش؟؟؟؟؟

و غصه بخوره

جر و بحث عادی نبود که

وسایلش شکوند

اون نخریده که

از خونه پدرش اورده

اگه عین اونو میخره که هیچی

اگه نخره

حتما ادم و عالم و خبردار کنه

ذهنیت بد بمونه فدای سرش

مردم همیشه حرف واسه گفتن دارن

مهم اینکه خودش اروم باشه

خانواده اونم بدونن پسرشون چیه

از اینده هم کسی خبر نداره ممکنه صدتا اتفاق بیوفته 

وسایل شکسته بعد چی میشه!!

خب فاز خودت چیه بهش گیر میدی سفره پهن گناه داره بیا بخور بعد میری ظرف بشوری میگ‌سفره پهن جم کن میگی ...

اره اینجا هم اشتباه کردم نباید پیله اش میکردم ولی واقعا حقم نبود اونم بخاد اینطوری کنه

2728
درسته.ولی تو هم تندنرو.خودش میفهمه اشتباه کرده.شکایت‌کنی.بدترمیشع اوضاع

نمیخام شکایت کنم فقط صورت جلسه بشه ک اگه فردا روز دوباره انجام داد شکایت کنم

2740
اره اینجا هم اشتباه کردم نباید پیله اش میکردم ولی واقعا حقم نبود اونم بخاد اینطوری کنه

کار شوهرت اشتباه ک ظرف شکوند.ولی ببین خودتم تقصیر داری پیله کردی از این ب بعد تجربه بشه زیاد بهش گیر نده ک ظرفاتم تو این گرونی نشکونه اعصابتم بهم نریزه

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴🤤

دعوا تو هر خوانواده ای هست هر جور یه بساطی درست میکنن مردا باید ببینی ریشش از چیه این کارارو میکنه یا کلن دم دمیه یا ن از چیزی پره اینجوری خالی میکنه خودشو فقط باید تو دعوا ادامه ندی کوتاه بیای تا به جاهای باریک نکشه مثل ظرف شکستن یا اخرش کتک باز بهتر میشناسیش ببین از چه دری وارد شی کوتاه میاد 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
من جات بودم  یکی دوتا هم من میشکستم بعد میگفتم فک‌ نکن ظرف بشکنی میترسم و هرچی بگی هیچی نمیگم & ...

اره واقعا باید اینطور میکردم

حیف دیگه قهر کردم اومدم اتاق الانم مجبورم ناهار درست کنم

انقدر اروم نوشته بودی فکر نمیکردم اتفاقی افتاده باشه!!!

همه چیو گفتی؟؟

لحناتون چطوری بود؟

با عصبانیت شکوند؟

ازاین مرد سالاراست؟

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
نمیخام شکایت کنم فقط صورت جلسه بشه ک اگه فردا روز دوباره انجام داد شکایت کنم

قبول دارم صورت جلسه کن‌.

بعدشم اگه دفعه دیگه ظرف شکست یا حواست بشکنه ادبش کن. بگو باید عین همونو بخری.

اگه نخرید زنگ بزن بیمارستان بگو یه بیمار خطرناک داریم ببرش

2706