2733
2739
عنوان

شوهرم وسایلامو شکوند

| مشاهده متن کامل بحث + 7645 بازدید | 167 پست

یاد بابای خودم افتادم 

نمیدونم چی بگم 

مامان من بعد از سی سال از بابام طلاق گرفت....

این مردها مرد زندگی نمیشن 

البته مامانمم مثل شما رفتارهاش رو اعصاب بود .سفره میندازی و میگه نباید پهن باشه .بعد موقع جمع کردن ....

دقیقا کپی مامان بابای من هستین

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
زن شوهر همیشه دعوا دارن و اشتی میکنن.بره ب بقیه بگه اونا بگن اخی عزیزم.هی ترحم و دلسوزی کنن خوبه.یا ...

عه سیاست  به چی میگین؟؟؟؟؟؟

که هی غصه بخوره

خانوادشم بگن به به چه پسری داریم عروسمون بده!!!!

وقتی وسایل جهازم  میشکونه 

تعادل روانی نداره

دو فردا میره یه چیز دیگم  میشکونه

سیاست چه معنی میده وقتی من دارم اذیت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید دیشب رفتی خونه بابات دلخور بوده منتظر بهونه بوده،خب سفره رو جمع میکرد اسمون به زمین نمیومد که

دستم گیر ب ظرف بود گفتم بعد جمع میکنم اونم پیله کرد

اولین بارش بود برا من ولی قبلا برا مامانشم انجام داده بود ازی حرکتا

اگه برای مامانش این طوری بوده فقط یه راه داری اونم اینه که قلقش را پیدا کنی و دهن به دهنش نذاری. کسی که با مامانش این طور باشه دیگه کاریش نمیشه کرد. اگه مهربونی کردی و ادامه داد و زیاد شد به بار محکم برو قهر که چشمش بترسه. کتاب زن کامل را بخونی قشنگ گفته با این مردا چی کار کنید. 

چرا وقتی همسرتون رو میبینید یه کاری رو دوست داره انجام بدید نمیدید وجواب میدید  عذرمیخوام تقصی ...

منم مقصر بودم حرفتونو قبول دارم

ولی درحدی نبود ک بخاد اینطوری کنه

2740
خب چجوری

البته مرد  با مرد فرق میکنه  مدل زندگی ها فرق میکنن  ولی من اگه اونجوری بود  حتی اگه یه هفته طول میکشید دست به هیچی نمیزدم و جمع نمیکردم میزاشتم بمونه   خودش جمع کنه  غذا زنگ میزدم از بیرون برا خودم بیارن  برا اون نه  خلاصه زهر چشم میگرفتم بار آخرش بشه..  

من از این اتفاق برام افتاده سر فر صت حالشو درست گرفتم  براش خرج تراشیدم الکی پول دکتر ازش گرفتم وسیله که دوباره خریدم تا زیاد جو گیر نشه من پولی آروم میشم خودم را راضی میکنم چون اگه به خونوادش بگم میدونم تازه خوشحال میشند

چرا وقتی همسرتون رو میبینید یه کاری رو دوست داره انجام بدید نمیدید وجواب میدید  عذرمیخوام تقصی ...

اگه مرد به خودش زحمت بده و یکم کمک کنه سفره جمع بشه چی میشه؟؟؟ چرا فکر میکنید زن باید تو سری خور و غلام مرد باشه؟ دوره مرد سالاری خیلی وقته تموم شده 

شوهرش وقتی دید ایشون دستش بنده خودش باید شعورش میکشید و سفره رو جمع میکرد

گذشت اون دوره که مرد داد بزنه بشکونه زن بترسه 

پا به پاش باید بشکنه و داد بزنه که بدونه از این خبرا نیس

اگه جلوش ضعیف باشه تا آخر زندگیش باید تو سری خور شوهرش باشه

دستم گیر ب ظرف بود گفتم بعد جمع میکنم اونم پیله کرد

میگفتی نه فلجی  نه چلاقی   خداروشکر سالمه سالمی   سفره رو هم جمع کنی نمیمیری  خودت جمع کن    

یا بگو سفره بخاطر تو اینهمه مدت زمین مونده  من میتونستم بخورم و جمع کنم   پس جورشم خودت بکش

اسی ول کن توام فدای سرت وقتی میبینی شوهرت اخلاقش اینجوری آتو نده دستش که گیر الکی بده دهن به دهنم نذار باهاش ایناهم بدبختن بخدا ولی درکل الان خونه همه جو متشنج و خرابه منم داغونم یه ماه از قهر و بی محلی آرامش واسه قلب تو و خودمو و همه نی نی سایتیا از خدا میخوام 

🌱🌱خدایا صبرمو زیاد کن تا هیچ وقت سر بچه هام داد نزنم و خییییلی صبور بشم خدایا بچه هامو همسرمو به خودت سپردم مراقبشون باش ❤❤�اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست دوست گلم 🍃🌹🌹🌹🌹
2706